Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

skip

Aj ja rozmyslam presne nad tym istym odtienom, este aj puder si mozno objednam, popripade lesk..... jaaaj, kolko by som toho chcela:-))

adulka11

Heeeej, super super... som si objednala ten make up Beige aj ceruzku na obočko, tak vam dam vediet ze ci ok ! :-)))

78silvia78

Sampony som neskusala, ale viem ze telove mlieka a gely krasne vonaju a pokozka je tiez taka fajna vlacna po nich ! :-) kremiky som este neskusala, ale tak mozno vyskusam nieco na tu citlivu plet... Pouzivam Avene, ale už dosť dlho,tak sa asi odhodlam k zmene :-)) Poradíte nejaký krém na oči dobrý ale aj na citlivú pleť ???

erikaBB

Čaute baby,so záujmom si čítam tieto postrehy k tejto značke a rada by som prihodila aj ja svoj názor...Ku tejto značke som sa dostala počas prezentácie v lekárni. šla som od kožnej, ktora mi odporučila si kúpiť biodermu, lebo mam citlivu ale aj aknoznu plet. slecna mi predstavila znacku,vysvetlila ucinky a pozitiva,(bolo to celkom zaujimave), ale aj tak ma nepresvedčila ku kúpe,lebo som tu značku nepoznala. Kúpila som si to čo odporučila lekárka, ale reakcia bola dosť zlá a mala som čo robit, aby plet som dala do normalu. po nejakom mesiaci som sa odhodlala vyskusat vzorky od slecny. skusala som po kuskoch, ci nejako nezareagujem,ale nie ze mi to stiahlo vyrazky,ale moja citliva plet ani nereagovala, od vtedy uzivam len ZZ sensitive + kombinujem produkty Pur derm a ku dermatologičke už nechodím :-) a ich webovú stranku rada navstivim !!potom sa budem tesit na vase postrehy ohladom tej dekorativky. a sampony su dobre ?? som este neskula od nich

skip

este som zabudla na ten sprchac - zatial nemam, kupovala som od nich sadu Vanilka - sprchac a tel. mlieko ale to som davala do daru tete, takze vyskusane nemam, viem len to, ze krasne vonali. Zatial pouzivam sprchace z Alverde, tie mi zatial vyhovuju vsetky, co som mala - Papaya, Cokoladove s matou aj Grepove a potom ak mas moznost navstivit nejaky bio-obchod alebo obchod so zdravou vyzivou tak tam zvyknu mavat mydla, ktore su urcene napr. na atopicku pokozku, alebo velmi suchu, ktore obsahuju vacsinou nejake olejceky, takze mozno by ti taketo specialne mydla pomohli na suchu alebo supinkatu plet. Ale v kazdom pripade planujem vyskusat aj tie sprchace a tel. mlieka od Annemarie, takze mozno, ked budem objednavat dekorativku, az sa objavi na nete, prihodim si do kosika aj nieco navyse:-)) inak som rada, ze viacero ludi pozna tuto kozmetiku, chvilu som mala pocit, ze som v tom sama a to sa mi nepacilo, lebo potrebujem pocut nazory a skusenosti na nieco, co sa mi zapacilo, aj od inych. tesim sa na vase postrehy a recenzie:-))

skip

Sississi: mne ten sampon velmi vyhovuje, ja mam sice pri korienkoch rychlo sa mastiace vlasy, ale po dlzke zasa suchsie od farbenia a po ceramidovom sampone a kondicioneri ich mam aj na dotyk prijemne a zaroven su aj dost pevne. Ale ako je to s kozmetikou na tvar, takisto aj sampon moze niekomu vyhovovat a niekomu zasa nie, takze najlepsie je vyskusat. Ja si teraz druhy mesiac farbim hennou a po jej aplikacii zvyknem mat vlasy trosku suchsie, tak to riesim tak, ze ked si vlasy umyjem, tak do este vlhkych si votriem par kvapiek oleja - bud kokosoveho alebo jojoboveho, to mi vzdy zaberie. Co sa tyka pleti, ja mam zmiesanu, vzorka Dado sens - Pur DERM mi vyhovuje, na zimu si ale asi objednam nieco vyzivnejsie, aby sa mi plet nevysusala. Bud combination alebo LL, kedze mam uz po 30-ke :-( Inak tie ceny dekorativky boli podla mna celkom prijatelne, samozrejme su aj lacnejsie znacky, ale ked je kvalitna kozmetika a hlavne prirodna, tak sa podla mna oplati investovat.

letnicka

sississi ten gel z orosenych kvetov som si dala dnes rano, hne´d sa vpije a pokožka je napnutá a taká jemná a naň som si dala denný krém z LL rady. zatiaľ fajn. nie som mastná, krém celkom vpil. pre mňa je to dosť podstatné lebo neznášam mastný povlak na pleti :-)

Sississi

Skip - super, tak to si pockam teda aj ja na tu dekorativku:-) Popytam si aj ja ten cennik, nech sa pozriem kolko nasetrit :-) Som tu citala ze mas aj ten ceramidovy sampon a ze si s nim spokojna? Mam dost suche vlasy.
Mas aj nejaky sprchac z toho? Lebo neviem preco ale dost mam suchu a flakatu pokozku po kazdom sprchovani a hladam nejaky dobry sprchac co by nevysusoval a nemal ziadne umeliny.

Letnicka - a ten gel z orosenych kvetov je na aky typ pleti? Citam vela ze je dobry.
Mne odporucili seriu Dado Sens a poslali mi vzorky. Myslela som si ze ci nebude prilis vysusovat, kedze mam mastnu plet s takou krupickou, ale co som mala tie vzorky tak na tyzden, tak ta krupicka sa mi celkom zredukovala a zredukovala sa mi aj tvorba mazu, ale zase nebadam ze by plet bola z toho sucha. Poslali mi vzorku kremu aj toho intenzivneho gelu, ja mam pocit, ze lepsie mi sadol asi ten gel, z kremu som mala stale taku mastnejsiu plet, ale tak asi bude lepsi krem na zimu ked budu mrazy. Tak ja vyskusam asi to, citala som tu aj ze dost vela ludi si ju pochvaluje. No a pockam si asi aj na tu dekorativku.

letnicka

adulka11, skusila som, ja neviem ci mam nejaku blbu plet alebo co ale pripravky na vrasky su mi moc mastne a pripravky na zmiesanu mam pocit ze mi vysusuju plet ...som bezradna...asi treba skusit. popros o vzorku a vyskusaj na sebe