ako dlho?

iwus93

No aj ja si prosím odpoveď:) nebud tajnostkárka :)
a nevieš recept na zahnatie sladkého ? u mňa ovocie nepomáha, máme v škole bufet a tam si môžeme aj na sekeru brať sladkosti
dnes som sprásla Kinder Bueno, 3-Bit XXL v škole a priateľ mi potom kúpil také srdiečko a tam bolo 7 bonbónov Milka a ešte doma som sprásla Bounty kokosové :(
idem radšej cvičiť

lady_C

maju pravdu v podstate obe strany.. ovocie by som večer pri diete už ani ja nejdela ale zase určite lepšie ako napr ta hooralka.

a smajlinka už nam to prezrad neviem sa dockat:)))

smajlinkkka

iwus...precitaj si prosim ta ako je to s ovocim pri diete.. nema sa jest urcite vecer.. je to ta najvacsia hlupost a vsetci ktorí maju skusenost so zdravym stravovanim a dietou mi to len potvrdia.. jasne ze je lepsie si dat kilo ovocia vecer nez cokoladu... ale uplne najsamlepsie je jogurt alebo zelenina.. tot vse

iwus93

presne Rew má pravdu
vyberiem si to menšie "zlo" na večer, ktorému vy hovoríte ovocie, práveže napr. jablká dobre prečisťujú črevá, ale musíte jesť ovocie len na lačno alebo tak 1-2 hodky pred nejakým iným jedlom

iwus93

z ovocia sa nepriberá, neješ ich na tony
to len ľudia sa vyhovárajú, celý deň jedia niečo nezdravé a potom si dajú ovocie, a ked priberú tak to zvalia na ovocie :)

smajlinkkka

ahojky.. jasne z e ked date dolu za taky kratky cas 10 kg nastane jojo efekt ked zacnete papat jak pred tym. to len proste pre dobry pocit alebo pre stuzkovu alebo pre nieco .. da sa to... ked uz hovoris ze si papala ovocie ...tak dufam ze nie cely den.. lebo po takej tretej uz ho nejedz... ovocie sa ma jest len do obeda.. potom sa z neho pribera... aj ovocie ma cukry.. rozhodne dietnejsia volba je zelenina

iwus93

smajlinkkka
ako sa to dá za 10 dní? nenastane jojo efekt? mne stači 2-3 kg, jem dostatok ovocia aby som predišla chuti na sladké, dneska tomu tak poobede nebolo pretože som bola u babky a mala koláče :(