Počet našich,vašich vzťahov v živote.

Príspevok v téme: Počet našich,vašich vzťahov v živote.
Linda5525

Koľkými vzťahmi ste si prešli kým ste mali pocit že s tým človekom chcete stráviť zvyšok života?
Vraj každým vzťahom zistíme že náš partner je lepší ako bol ten minulý ......--------------------------------------------------------------------------Skutočne to tak je ? Pýtam sa pretože som síce vo vzťahu ale...Neviem či možem v 19tke povedať že je to vzťah na celý život.Ze už nik iný. Tiež som sa v láske už sklamala a strašne ale strašne ťažko som tým prechádzala... Poznám asi 3 prípady v mojom okolí čo sa dali dokopy ked mala ona len 16 rokov.. jej prvý vztah a je si istá že s ním chce byť navždy. A su spolu už vyše troch rokov.A stále im to super klape.
Prečo proste niekto potrebuje mať viac vzťahov a niekto si nájde lásku ani nevie ako a zostanú spolu navždy...??

marcelinka27

Tak ja som svojho "pravého" stretla v 18-ke, keď som mala 20 tak sme sa vzali a od svadby už ubehlo 5 rokov. Zatiaľ je všetko super, už máme aj 2 detičky:-) a stále som si istá že je to ten pravý-najpravejší:) Pred ním som mala veľa krátkodobých vzťahov, len 1 vážnejší. Ale keď som stretla tohoto úžasného človeka všetko išlo akosi samé od seba a už po krátkom čase som vedela že to je človek, s ktorým by som si vedela predstaviť celú svoju budúcnosť:)

tomas16

nie ja si to sebe nemyslim,ale mam pocit, asi to tak je, kedze mi vztahy nevychadauju, resp. vzdy to dopadne tak, ze potencionalna partnerka chce len kamaratsky vztah nie nieco viac :)

Slobodna

a čo to má s tým spoločné? :) Ty si myslíš o sebe, že nie si dobrý materiál na chodenie a teraz si predstav nejakú ženu a tá si pomyslí- je síce pekný, veselý, fajn ale nie je to vhodný materiál na chodenie. Alebo to možno aj skúsi ale zistí to po čase.

tomas16

Slobodna: no nie som si tym celkom isty, lebo spolocnosti nie som nejaky cudak, a skor by som povedal, ze ma beru ako veseleho cloveka, len tie vztahy nejak nevychadzaju ...

tomas16

no ja mam stvrtstorocia za sebou a vztahy sa mi nejak "uspesne" vyhybaju :D zo vsetky pokusy stroskotali... asi nie som material na chodenie :D

zuzkalinka

Hmmm ako pises, mas len 19 rokov. Akonahle sa osamostatnis od rodicov a zacnete s priatelom spolu byvat, uvidis, ci sa k sebe ozaj hodite a ci spolu vydrzite ako ty hovoris na cely zivot...
Poznam pripady, kedy dvaja spolu chodili takmer 8 rokov a potom sa akosi nezniesli v spolocnej domacnosti...
Ja som to zazila tiez na vlastnej kozi, takze viem, o com hovorim...
Spoznala som mojho terajsieho pred piatimi rokmi, po mesiaci sme spolu zacali byvat (hoci nas kazdy bral za blaznov) a do dnesneho dna sa velmi lubime a myslim si, ze sme si sudeni...
Nieje to len o velkej laske, ale hlavne o ucte, porozumeni, uprimnosti, znasanlivosti :D
tot moj skromny nazor