prosim o radu

lost

A ti burani to predavaju aj na prvom nazdemon podlazi za taku cenu.. to akoze kto si to kupi, tak amen no :D
ze "VYVÝŠENÉ PRÍZEMIE" ... no iste.. proste zo mna nedostanu ani cent :D

lost

Toto:

www.byty-pezinok.sk

85K na 2NP za 60m.. no neviem :)

ale to je slovakia developer, proste chce sa na tom nabalit, realna hodnota je niekde pri 60% podla mna..

neexistuje aby bolo nieco takto drahe.. ale tak ak ludia veselo kupuju, slovakia je specificky trh a asi by som si tiez mal nieco uliat :D ale mne sa nechce..

lost

smerom sever, to je tesne pod ulicou Cajla :D

je tam ale potok, nedaleko "futbalove ihrisko" a preslavena nemocnica cajla (resp nejaka pinhelova), su tma polia a relativne pekny vyhlad na "male karpaty" alebo co su to tam za kopce :)

ale obchod je daleko 400-500 metrov, centrum je na 2000-2500 metrov a stale tam fuka severny vietor :) .. ale ktovie, mozno je to fajn, ale 80000eur za 2izbak pod 60metrov, hmm, clekom dost :D a to este ani nie je hotove, az na Vianoce 2011, cize to je celkom "luxusna cena".. to tam uz radsej dom postavim :)

dom musi byt pefektny... rano vstanem, naranajkujem sa na dvore.. pes tam beha :D skocim do bazena.. musi byt cool zivot, hned by som bral :D

bibi123

lost- Kto by chcel ist byvat do tej betonovej dzungle? to uz skor pK, tam je aspon priroda a nie je to daleko do blazinca:O))) a ktoru okrajovu cast si myslel? Smerom BA, ako je Jursky park?

lost

Actually, PK je dedina :D
Ale aspon tma jazdi viac Autobusov a stoji tam az jeden (ci dva?) rychliky :D

Ale je to dedina :D (malo veci a divna nafukanost ludi)

no to mi realitak hovoril ze je to 2. najdrahsia oblast na SR :) ale to este pred 2 rokmi.. ktovie ci sa to nezmenilo.. ale ked som si pozeral len tak letmo ceny bytov, tak sa v PK chytali na ceny petrzalky, co je extrem, cim je PK tak "cool" to neviem.. ale tie novostavby v PK, na OKRAJI mesta (sever - zima), tak tam su tie ceny naozaj premrstene... I ked tusim aj Limbach je extremne drahy..

lost

Ale pokial pracujes na takej pozicii, ze mozes cestovat MHD, tak jednoznacne odporucam MHD... Ved fakt, na tom clovek usetri tonu penazi..
Pre ilustraciu, PK > BA bajkalska stoji 90centov a 1,10eur na autobusovu stanicu. vlak stoji tusim z PK 80centov na hlavnu stanicu.
ziadne auto nema tak nizku spotrebu, tak nizke poistenie a tak nizku cenu, aby bolo schopne vyhrat, JEDINE ak je cas velmi dolezity faktor :)

pri zaciatkoch by som jednoznacne pohodlie neuprednostnoval..

hlavne to neunahli, pretoze potom to menit bude narocne

lost

Pezinok :)

Prve az druhe NAJDRAHSIE mesto na Slovensku! A ako bonus, skladka odpadu par stoviek metrov od centra.

To uz by som, aspon ja osobne, prenajal byt na kraji Race, alebo tak nejak.. alebo Sv.Jur.. (ale to je dedina)

zalezi od toho ake mas naroky, a kolko % casu si ochotna strpiet cestovanim, hromadna doprava je prakticky zadarmo, ale casovo narocne riesenie, cim dalej od BA, tym viac casu splachnuteho ...
a pokial mas take stastie ako ja, ze mi kazdy piaty MHD zdrhne 10 sekund pre "dovody sposobene vyssou mocou", tak to je niekedy zabava :D

pozri si reality.sk

alebo hod sem svoje financne limity a predstavy :)

najvyussie platy asi v BA, avsak aj najvyssie vydavky (i ked nie vzdy priamo umerne), jedlo v BA stoji asi menej ako na dedine, lebo je tam akoze konkurencia (ja to volam sice kartel, ale to je jedno...)..

bibi123

da sa byvat napr. v PK a jazdit do BA do prace, ak nie si fajnova jazdit autom a uprednostnis lacny bus alebo vlak, tak je to celkom rentabilne riesenie..