Vek: 17

Príspevok v téme: Vek: 17
17-rocna

Mám 17 rokov. Doteraz som nikam nechodila, ale teraz, keď už mám tých 17, tak by som rada začala. Myslím nejaké párty, koncerty, proste do spoločnosti. Problém je v tom, že ma rodičia (resp. otec) nechcú púšťať. O 21.00 musím byť doma. (v hodine, keď všetko len začína) Moji rovesníci chodia von už od... odjakživa. Ja nesmiem. Chcem dodať, že známky mám dobré, nefajčím, nepijem, neku*vím sa. Chcem tráviť čas s kamarátmi, no nejde to... Ako ste na tom vy - v mojom veku? A čo rodičia - púšťate svoje deti? Ďakujem.

bibi123

Ja by som sa zas nezahadzovala s deckami, vzdy som bola vyspela, takze mi neimponovali chlapcekovia, ale muzi, ktori si uz cosi odzili, nieco v zivote dokazali a nepotrebuju kazdy vikend zasuvat do inej, co robi 90% chalanov okolo 20tky... preto si na nich davaj pozor a nehladaj si typy, ktore sa chodia radi zabavat, lebo budes velmi sklamana... ale je Ti to zbytocne teraz rozpravat, za par rokov pochopis a hlavne to, ze rodicia Ta chcu chranit a nie Ti robit prieky...

17-rocna

Mám, ale to je iná veková kategória. O 7 rokov starší - na to mám tiež svoj názor. Aj tí, čo chodia na brigády, sa musia chodiť zabaviť.

bibi123

17-rocna-tak ja uz som 8rokov stastne(sem-tam aj nestastne)zadana:O) sucasny priatel bol najlepsi kamarat mojho suseda, ktoreho som chcela... sused sa nevedel rozhybat a tento po mne hned siahol... predtym som si priatela nasla na brigade, dalsieho cez kamaratkinho frajera, dalsieho cez sestrinho kamarata,...-vzdy to boli muzi aspon o 7rokov starsi a vzdy som ich poznala aj z tej druhej stranky, takze som vedela, ze sa jedna o zodpovednych neku*evnikov, ktori nemali zavazky, deti, zenu a to pri chlapovi, ktoreho stretnes na party nikdy nemozes vediet... tak chodievaj na brigady, tam mozes stretnut nejakeho pracoviteho, vzdelaneho chalana a nie len takeho hromotlka za ktoreho sa budes v spolocnosti hanbit.. a nemas sestru, sesternicu???

17-rocna

Ak to začína o 21 a budem polhodinu/hodinu, tak to ani nestihne začať a zbytočne vyhodím prachy. Diskotéka a párty je pre mňa rozdiel. A poznám aj konkrétnych ľudí, ktorí si tam nejdú len zasexovať. Na krúžky chodím 2, viac mi nezaplatia a nie je tam ani jeden chalan.

sweater

Aha :) to ked si chces najst chalana na vazny vztah, tak to na diske v ziadnom pripade nehladaj, tam sa hladaju len taky co si s tebou zasexikuju na wc v bare, toto predsa kazdi vie :-), hladaj skor v roznych kruzkoch, jazykovka, joga napr. :) atd.

jajka001_

skus ich ukecat ze o pol desiatej. o pol roka ich ukecaj na desiatu. a potom uz mas 18:)oni si zvyknu len ich neprestan otravovat s prosenim.

katka...

Ale jasne, ze nemozes sediet len doma a citat si knizky. :) To fakt nikoho nestretnes. Lebo nikto ti nezaklope na dvere. Musis chodit medzi ludi. Ale tak nemyslim si, ze vsetci v tvojom veku chodia ozrati po vonku. No proste musis ty vediet s kym a kde. Da sa aj slusne sadnut do pizzerky alebo na kavu a byt tam do tej 22.00, 23.00. Musis sa porozpravat s otcom, lebo chapem, ze sa o teba boji. Ale ak ti to dovoli, neze prides opita, alebo o par hodin neskor, lebo potom nebudes von ani do tej 21.00.
A ti tvoji kamarati kam chodievaju, co robia?

bibi123

ucila som sa....srandujem:O)))) je vela moznosti, mozes zavolat kamaratku k Vam spat, ist si sadnut napr. s maminou-teraz sa Ti to mozno zda divne, ale za par rokov to budes pravidelne praktizovat, co Ti budu rodicia chybat, ked s nimi uz byvat nebudes... hudbu mozes pocuvat aj sama doma, mozes sa venovat konickom, brigadovat-prekladat, prepisovat texty, ucit sa jazyky...
ked nepijes, tak mi ver, ze by Ta to vonku nebavilo-lebo vsetci naokolo su opiti, robia sprostosti a Tebe triezvej to bude pripadat hrozne... a ver mi, ze na diskoteke nestretnes normalneho chalana, len prietrtnikov, asocialov a opilcov...