PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!!

Príspevok v téme: PROSIM O RADU STARSIE A SKUSENEJSIE OSOBY VO VZTAHOCH!!!!!!!
WASHING MACHINE

Asi v kazdom vztahu pride raz obdobie ked obaja partnery,jeden skor ,druhy mozno neskor zacnu rozmyslat nad tym,ci sa vobec maju radi,ci ma ich vztah vyznam alebo ci by nechceli byt s niekym.I ja som mal taketo obdobie.Cele dni som rozmyslal nadtym,ci ju lubim,ci ma vobec vyznam byt s nou atd.No postupom casu som sa dal dokopy.No prislo to co som vobec necakal.Moja priatelka preziva toto iste.Cele dni sa trapi,hovori,ze nevie ci ma lubi atd.Bojim sa strasne,ze ju stratim.Bojim sa ,ci sme sa NEPREJEDLI seba samych.CHCEM SA OPYTAT,AKO MAM PREZYT TOTO OBDOBIE,CO MAM ROBIT ABY TO NAM OBOM PRESLO,LEN MI NEHOVORTE,ZE POROZPRAVAJTE,NEMYSLITE NATO A INE VECI.DAKUJEM:)

lera

pozri ja mam 28 a tiez zijem a nie randim s mojim snubencom vyse 3 roky, ale ked si mala 18, tak si tiez este nezozrala vsetku mudrost sveta, tak co? su to ich prve vztahy, je to pre ne nove, tak chcu poradit....

iii

Mariela, nesúhlasím plne s tebou. Akože myslíš tým, že nemám odskúšané s ním byť v jednej domácnosti dlhšiu dobu?

Ale to, že nie je vzťah ak niekto s niekym je 3 roky, a vída sa s ním pravidelne, pozná ho ako svoju dlan, tak mi nehovor, že to nie je vzťah. To je hlúposť...

Že načo som začala chodiť s niekým tak skoro? Mala som 16 rokov ked som s ním začala chodiť ( onedlho budem mať 19), ty si mala kedy prvý vzťah? Veď raz sa začať musí, a ja som netušila, že to bude trvať tak dlho, ale som fakt šťastná, že mám takého chalana ako mám. Je mi s ním dobre, tak nemám čo riešiť...

mariela

Juj, dievcatka, mat tak vase starosti. Vraj ste s frajerom 3 roky a mate 18 rokov (podaktore). To sa uzrcite neda prirovnat k tomu, ze ja zijem s buducim manzelom 3 a pol roka. nemame ziaden stereotyp. Naco ste zacali s niekym chodit tak skoro? Kym budete v mojom veku budete vyzite devky..aspon si nehovorte,ako dlho ste s frajerom, lebo kym s niekym nezijete, len sa vidate, je to len randenie, nie vztah. papa

iii

No zdravim. W.M. docela ťa chápem. Ja som prežívala to isté. S mojím drahým to ťaháme už na 3tí rok pomaly, za nejaké tie 4 mesiace. Mám 18, tiež sme spolu denno-denne do školy chodili, zo školy tak isto, šiel ma odprevadiť, potom niečo do školy kuk-naučiť, a znovu večer von.Tiež dosť zaváži aj to, že kde bývaš ty a kde ona.My s mojim drahým sme od seba nejakých 15 min, čiže nepoznali sme, a ani nepozáme to, že nemožeme sa k sebe dostať ak by sme chceli veeelmi byť spolu..Zvláštny deň bol, keď sme neboli spolu. Teraz je to približne to isté. I keď niečo sa zmenilo, on chodí už na výšku, ja teraz končím 4tý ročník, ale i tak sme dá sa povedať denno-denne spolu. Bála som sa, že to ostane také jednotvárne, t.j. stereotyp. Istým spôsobom to stereotyp bude stále, ale musíte sa vy snažiť nevhupnúť do toho úplne. Snaž sa niečo vymyslieť, nejaký ten výlet, alebo ja neviem volačo, keď ste spolu už ten niečo cez pol rok, mal by si vedieť čo má rada asi tak. Niečo také čo nie je všedné. Chodte do kina, alebo na pizzu, len tak sadni s ňou na bus a choďte bárz de. Nepozeraj kam pôjdete, choďte len tak bezhlavo. Proste vymysli niečo čo si myslíš, že by ju potešilo. A samozrejem aj teba. Ono ked budete mať vela zážitkov a takých fajných spomienok bude to fakt super...Hovorím z vlastnej skúsenosti, vážne...Zase nehovorím, že každý piatok, sviatok, ale tak sem-tam...Tak sa drž, a držím palce nech to víde. Ozvi sa či pomohlo.

veverka

lera strasne rada by som pokecala..ale o pol noci mi konci net,ozvem sa zajtra o desiatej rano a potom vecer akolo siedmej tu zase budem..papa budem moc rada ak si najdes cas..

lera

no vies ja mam teraz 3 rocny vztah, a predtym som tiez mala 3 rocny, ale ten sa po 3 rokoch rozpadol, asi ta nepotesim..ale aj take sa stava, ja som sa tiez snazila aby bol nejaky program, ale on nemal zaujem, tak ja som postupne rezignovala a bol koniec,to sa ale nemusi stat vam... a ked ho tahas von, tak sa mu chce ist? byvate spolu? kolko vlastne mate rokov? preco mas pocit ze ho stracas? konkretne?

veverka

ved som si dala zalezat ze sa budem snazit vymysliet nieco nove,dnes sme aj boli na vylete..bolo super..a ked sme prisli k nam tak sme sa aj tak napokon povadili..kvoli uplnej somarine..Mam pocut ze uz nevladzem..mam pocit ze ho stracam a neviem co mam proti tomu robit..:((((

lera

ahoj veverka, my sme s priatelom tiez tak dlho spolu...hovori sa, ze po 3 rokoch prichadza kriza, asi to bude aj vas pripad...skuste ten vztah nejak ozivit, podnikat spolu nejake vylety, chaty...podla toho co mate radi...hlavne trochu ozivit stereotyp

veverka

ak sa mozem pridat..tak my sme spolu s priatelom skoro 3 roky..uz posledne mesiace sa stale hadame..som z toho na nervy..mame krizu a neviem ako ju prekonat..strasne sa bojim ze ho stratim..povedal ze ma uz asi tak nelubi ako predtym..aj ked ma ma moc rad..