Mám hnačku už 4 dni

Príspevok v téme: Mám hnačku už 4 dni
minos545

Prosím o radu mám hnačku už štvrtý den a stále neprestáva. Skúšal som už aj nič nejesť aj jest rýžu s mrkvou a lahké jedlá a piť čierny čaj a čistú vodu ale nič. Stolicu mam riadku a pomerne často niekedy ju nemám 2-3 hodiny vobec a niekedy 2krát do pol hodiny. Dával som si hylak. Ale stále nič.Už newiem čo mám jesť prosím poradte mi niečo čo mi isto zaberie...

RNG

Nuz kto ma nejaku nakazu v crevach a nebrani sa proti nej moze na hnacku aj zomriet.
Priroda ma na stastie hromady antimikrobialnych latok, ako citricidal, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, graviola, collostrum, a samozrejme probiotika a plno inych, zialbohu nie velmi dobre reprezentovanych na trhu na Slovensku.

erasmus

s hnackou nie su ziadne zarty. odporucam ti ist k lekarovi, lebo to moze byt aj bakterialna nakaza, napr. salmoneloza a pod. poznam pripad, kedy hnacku vyvolalo uzivanie antibiotika unasyn a dotycna prisla do nemocnice za 5 minut 12. este o par hodin neskor a je po nej. dva tyzdne ju tam potom davali do poriadku. a sam primar sa vyjadril, ze je to zazrak, ze to prezila. zmeraj si aj teplotu. rozhodne by som to nepodcenoval, lebo by to mohlo skoncit horsie ako si myslis.

ladyinred

skús Smectu z lekárne, je výborná proti hnačke, je to taký prášok, rozrába sa to s vodou, chuť je hnusná, no ale keď má pomôcť...:-)

vevericka

reasec je sice dobry na zatavenie, ale neriesi primarnu pricinu..endiex je lepsi lebo tem ma aj antibakt. ci antivir. ucinky
trebavela vody, cierneho caju, suchare banan, horka cokolada, matovy caj na ukludnenie criev

janka666

Každopádne veľa piť, lebo pri hnačke sa veľmi odvodnuje organizmus. Mne sa raz stalo, že som odpadla a skoro som sa zabila. dobrý je REASEC tabl.,ak ti hnačka neprejde, daj si to predpísať, po užití sa hnačka zastaví.

xyxyz

to moze byt nejaka viroza...odporuca sa pit vela tekutin, cierny caj a jest len a len suchare..po par dnoch suche zemiaky a tak postupne...ryzu s mrkvou by som si urcite nedavala