Vdovec

Príspevok v téme: Vdovec
kvietok007

Prosím poraďte:
Som vydatá vyše roka,manžel je vdovec.Mali sme aj menšie problémy,ale dnes som zažila šok:
Manžel išiel do obchodu,a zabudol si mobil-chcela som ešte aby niečo dokúpil.Kedže začal zvoniť v spálni,zobrala som ho a len tak som pozrela sms-pozrela som aj odoslané.
Písal tam jednej známej,že všade vidí manželku kde chodí,a že všetko mu ju pripomína-a že som mnou žije,ale s nou žil dosť dlho a nemože na nu zabudnúť.
Poviem vám velmi ma to trápi,až tak,že by som aj chcela od neho odísť.Neviem ako dalej,ved žijeme v ich byte,tak to ju všade bude vidieť stále.
Velmi ma to bolí,ked cudzej osobe opisuje o manželke,lebo to vyzerá,akoby zabudol že som tu ešte ja.Prosím povedzte,alebo poradte,čo mám robiť.Neviem naozaj-aj ked mi vraví,že to nie je tak ako si myslím.

rena23

kvietok, zobrali ste sa strasne skoro - ked bola rana cerstva a on sa citil strasne sam, potreboval, aby bol pri nom KTOKOLVEK a ako "ktokolvek" si sa naskytla Ty a ked najhorsie prebolelo, prestava Ta potrebovat. Myslim, ze hladal skor utesitelku ako partnerku a s tou svadbou si sa nemala tak ponahlat. Teraz je uz neskoro plakat nad rozliatym mliekom, ale treba riesit! Podla toho, co pises, Tvoja laska je jednostranna, tak sa od neho skus cim skor odputat, pretoze to bude uz len horsie! (Ved Vy by ste mali mat este "medove tyzdne" - co bude neskor?!) Jednoznacny zaver: ODID OD NEHO CIM SKOR!!!

jajka001_

sa s nim porozpravaj, dohodnite sa co s tym bytom. nemoze to takto ostat, musis byt raznejsia, si jeho manzelka. musis si to tam upravit podla seba. ak sa mu to nepaci, nemozes tak zit.

jajka001_

jeho manzelka bola chora? chodili ste spolu uz ked bola chora? ak ano, tak je to teda "charakter"...urcite si ten vdovecky zasluzi

jajka001_

láska je zradná...je to na tebe, ty musíš vedieť čo chceš. ale si v dobrej kaši, ti poviem. poviem ti čo by bolo rozumné - rozísť sa s ním, nebývať s ním a ak by ťa chcel, nech bojuje. a rozmysli si či chces byt s muzom ktory vie takto reagovat na rozumnu poziadavku jeho manzelky. urcite ti nedovolil ani prerabat byt. nie je to tvoje teritorium.