Depresia je to normalne?

Príspevok v téme: Depresia je to normalne?
KAIL51

Zdravim potreboval by som poradit je mi 24 rokov a pravdepodobne mam depresiu ktora sa taha neuveritelnich 5 years.Nastevoval som psichologicku ktora mi bola k nicomu,Vyhladal som teda psychiatricku dala mi mirtazen antidepresiva.CHcel by som sa opytat ci je normalne ze som taky nervozny ze musim vkuse nieco rob napr stukat na mob napr si vsimam vsetkich ludi naokolo v mhd co robia a som stoho nervozny totalne + malokdedi ale stava sa to dostanem strasnu slabost do noh proste sa mi podlamuju kolena proti moje voli celkova slabost citim sa ako bezchuti ,,celkovo sa opustim ked si vecer lahnem spat dakujem vsetkim,prip este rozobereme dik vespolek D:

xgrn

kail51, o hladanie terapie sa musis zasluzit aj ty. Povedal si vobec doktorke, ze ti tie lieky vobec nepomaha? Ze tie lieky ti nevyhovuju? Navrhol si jej, ze by si rad podstupil psychoterapiu u psychologa? Vies, nememu dietatu ani vlastna matka nerozumie.

kail51

kurva v zahranici su spolocne sedenia ,a je to ok hned si z toho von na slovesku ta ODBORNICI.. nacpu hovnami ,, a dostan sa stoho sam ,,

kail51

AKI ZIVOT zijes ?? ja som doma uzavrety ,, ako idem von v pohode ale som nervozny vonka ked idem do nekupneho centra tam som ako v kozmeD:DDDno hrozneD:

KAIL51

ewicka no to same ja ,, co si povedla doktorke?ja som povedal ze nemozem SPAVAT ze mam problem NAJEST sa proste mam vkuse zapal zaludka proste nechutenstvo vkuse zaludok ako hromozvod Asom vkuse nervozny a ked niekde idem toci sa mi hlava a som nesvoj uplne si pripadam mimo ked som v mhd mam stuhnuty krk a som nevozny ked som vo vlaku sam tak mi je divne a bojim sa .. proste nevem ,TY SI PRISLA ZA DOKTORKOU Z akim problemom ..???Najhorsie z toho je ze berem len polkui z 15 a nazaciatku som jedol ako v pohode a teraz uz neucinkuje .. jebne ma vazne sak to je v pici zivot ,,skurvena depka ja ju ignorujem 4 roky som ignoroval a stale tu je a neviem dovod, dpc a sloveky doktor kkt pomoze ked uz tak musim nadavat daju mi jeble tabletky od ktorisch som ospaly . a kus viac jem a problem ostava ... maker kedisi som bol stredobod pozornosti . som proste rucal ludi svojim egom ab teraz .. ach ach no napis neco o sebe zaujima ma to ked ma nekto podobny problem ..

ewicka

kail51 Ja som si myslela ze ked zacnem brat tabletky tak vsetko bude dobre zas dostanem chut do zivota, ale momentalne sa neviem s nicoho tesit,predtym som sa bavila na kazdej kravine a teraz neviem... ale to je aj tabletkami ze utlmuju. Ani ja som nevedela kde je problem a do teraz som si neni na 100% ista.

kostička

Depresie sú jarné a jesenné.Pri jarných je problém so zanesenými pľúcami a pri jesenných sú zanesené obličky.,treba ich vyčistiť a dovyživiť celý organizmus.
Poradím 0907 7844 064
wellnessst@gmail.com

kail51

ewicka no neviem vies antidepresiva to je ,, take mno brat tabletky .. to asi potrebujeme naist problem a ten riesit ,, ja mam problem ze neviem kde je ,, mam len dedukciu z coho 1 z byvalej al rodina . al spoluziaci ,ja neviem , mno . ja mam nekdedi uplne stuhnuty krk ked je vela ludi naokolo a ked zas som doma je mi zle nechuti mi jest a som smutny vobec sa nedokazem tesit , ja tie veco co som sa snich smial na zemi ,, 10 min uz mi proste nesu smiesne , + spanok .

kail51

no ktovie ,, ja ho uz berem asi 1 mesiac a pol a moc nepomaha ja berem 15 mg polku .. D:DD prv chut do jedla ,, a spal som a teraz dako nicD:DDjaj bludny kruh ja potrebujem pokoj byt v pohode ale neviem si dat radu :D