chcem si najst babu

Príspevok v téme: chcem si najst babu
hug0

skoncil som strednu mal som teraz nedavno 21 a robim na absolvetskej praxy. Takze cele poobede mam volno a miesto toho som na pocitaci ale moje srdce potrebuje lasku ale ja neviem ako na to. Osobne vela dievcat nepoznam a som trocha taky introvert ale nie medzi svojou partiou. Aj ked vyzeram tak mlado na svoj vek ale podla mna som fesny xd ale ja vazne neviem ako si najst.
slecny help me

abrakadabra

net skus vsade su norm ludia ale malo a na nete ich je plno ver ja som nasel cez net babu a sme spolu 6 rokou

nyky20

Nič nové ti asi neporadím ako cez net. Nehovorím určite si povieš, že na nete už nikto normálny neni, ale opak je pravdou. Rovnako ako všade tam nájdeš kopu, čo sa ti budú páčiť, a kopu čo nie : D. Ale z vlastnej skúsenosti viem, že aj za p...com sa daju nájsť aj normálny ludia :o) . A už aj podla toho ako si budete rozumieť takto cez net ti vela napovie. Samozrejme nie pokažde to znamená, ked si rozumiete cez net , že si budete rozumieť aj na stretnutí. Ale nikdy nevieš.

Záleží aj od typu, akú babu si chceš nájsť. Ja osobne na nejakých akciách ako diskotéky tak tam chalani nemajú aspon u mna šancu. Proste ak si hladám dlhodobý vzťah tak tam ho podla mojho názoru nenájdem .

Prajem ti veľa štastia v hľadaní tej pravej.