zvláštne meštruačné krvácanie

whee_ee

ani mne sa tampón nenasakuje rovnomerne, ja v tom problém nevidím, tiež ho mám väčšinou z jednej strany čistý, keď nie je úplne nasiaknutý.

whee_ee

ani mne sa tampón nenasakuje rovnomerne, ja v tom problém nevidím, tiež ho mám väčšinou z jednej strany čistý, keď nie je úplne nasiaknutý.

m.i.a.

Asi ste ma zle pochopili.Nemyslím,že krvácam málo,len že tampon sa nasaje len z jednej strany.Tiež prvý deň používam super,vtedy ten problém nemám. Až druhý deň keď použijem normal,potom mini,vtedy sa tampon nasiaka len z jednej strany.Vložky používam v noci,niekedy ráno zistím,že sú tam také väčšie až veľmi tmavočervené hrudky krvy,ale to väčšinou len prvú noc.

maciocicka

TCM nedoporuca pouzivat tampony, lebo obmedzuju tok krvi. Zvykni si byt s vlozkami. pre Teba to nebude problem, kedze mas tak malo mestruacnej krvi. Na vlozke budes vidiet, aka krv je, ci tam nie su krvne zrazeniny. Ak si vycerpana, chudkrvna, tak je vzasade normalne, ze nekrvacas vela. Ak si , vsak, v poriadku, nie je moc dobre, ak sa krv nedostane von z tela. Je to pre telo ocista. Stara krv musi odist, aby sa nova mohla tvorit. Ak su tam prekazky, tak je problem. Mas aj bolesti....?

whee_ee

Ďalšie dni používaj tampóny s nižšou absorbčnou schopnosťou, ja napr. na začiatku menštruácie používam Super a potom Normal alebo Mini... Nie je na tom nič zvláštne... :) Inak, tuším, že niečo také je aj v príbalových informáciách tampónov, hmm?