Udrziavacka, co jest

Príspevok v téme: Udrziavacka, co jest
silvaKE

ahojte tak ja by som sa chcela spytat ja uz som schudla dost niakych 15 kil som v udrziavacke ale uz mi to co si varim ani moc nehcuti zacala som chodit do restik, rizoto losos ryza varene zemiacky a zatial pohoda vaha sa drzi, chcem sa vas opytat ked sa idete napapat do restiky co si davate, a hlavne som rozmyslala nad cinskymi restauraciami vselijake kung pao a taketo veci s ryzou vyber tam je velky a je to vacsinou kuracie maso a zelenina tak ci to mozme papat co si o tom mysite? dakujem za vase nazory a inak som sa este ani nepodakavola vdaka tomuto foru to slo ovela laksie a vaha je uplne idealna a ked clovek papa casto a zdravo nieje to ani take tazke dakujem a vsetkym zelam vela uspechov

silvaKE

ahoj napis mi prosim ta tvoj a ja sa ti ozvem moze byt?

carey ja najnovsie milujem kasu od bona vity tu skoricovo jablkovu to je pecka ale odbornici by to asi neradi poculi ale vravim kym mi to neublizuje neriesim :)

carey

no dietne jedla, ako mne uz tiez dochadzaju napady, preto niekedy kuknem na nete :) ale napr. mozarella s paradajkou, losos na prirodno so zeleninou, nizkotucny syr s hoci cim, tempeh, tofu, bielka, tvaroh so zemiakmi, cestoviny so salatom, pohanka, psenicne krupy.... je toho celkom dost da sa vyberat

silvaKE

vcera som mala takuto skusku moje najoblubenejsie jedlo domace parene buchty priznam sa ze ako truba som ich bola v chladnicke ocuchavat ale nedala som si :) fitko tak to si dobre ja zacinam od buduceho tyzdna so zumbou a plavanim a tesim sa len som zvedava kolko mi to vydrzi :) bryndzove halusky moc nemam rada a inak ake dietne jedla si este pripravujes preto som sa pytala na tie restiky lebo uz mi dochadzaju napady a vsetkeho zacinam byt akosi prejedena :)

carey

tak to mas super teraz :) ja to budem mat zajtra tahsie, lebo mamina bude varit bryndzove halusky a tie priamo zboznujem, ale dam si pomenej, by bol hriech si nedat. no brokolicka je umyta a za taku hodinku ju dam varit.
Vies co ako teraz sa mi nic nechce, ale doobeda som stihla fitko, takze som fakt rada :) najlepsie je ze som isla v tom najhorsom lejaku.

silvaKE

no ja si davam na desiatu teda o takej siestej vzdy bud grahamovy rozok cottage tuniak, alebo si davam ovsenu kasu od bona vita, tiez nie prave vhodne na desiatu ale vravim vaha stoji nepriberam takze neriesim , vcera som si tu kasu supla ked som dosla domov lebo som nemala nic navarene takze o pol dvanastej a dnes pohoda takze ja sa uz skor riadim tym co mi ukazuje vaha a nie co je vhodne a ako by to malo byt ked to mojmu telu vyhovuje preco nie, inak na obed si robievam celozrnne spagety s tuniakom kecupom a tiez taku riadnu porciu a na druhy den som po nich o pol kila laksia a ludia tu pisu ze spagety len obcaas, tak osobne si myslim ze je to individualne, carey dnes si uz piata co mi to hovori ze sa jej nic nechce takze asi to bude fakt tym pocasim moje dve spolubyvajuce dosli z prace zaliezli a spia uz dve hodiny :) takze nenut sa zbytocne

carey

no to je tiez dobra alternativa, tiez mam kupeny cottage syr len dako nechcem na veceru uz jest pecivo, zevraj sa od neho dost pribera. A jem ho skor doobeda. Mnam ale inak by som si dala :))
Dnes je taky zvlastny den, lebo mam chut na viac veci, neviem ci to je tym pocasim, alebo tym ze som 40min bola na steperi a riadne som sa znicila.

carey

no brokolica je super aj chutna aj na chudnutie dobra aspon co som sa docitala :) ja si davam vzdy na veceru kuracie maso zeleninu mrazenu wok a salat a trochen ryze ale nie moc lebo ze na veceru by sa uz vasinou nemala a este budem dneska tu veceru co som uz spominala a grahamovy roztek tuniak alebo cottage cheese to mam tiez strasne rada