Ako prestať na niekoho myslieť......

Príspevok v téme: Ako prestať na niekoho myslieť......
modroooočko

Chcela by som Vás poprosiť o radu.... Konkrétne ide o to, že neustále myslím na jedného človeka. Je to asi niečo na spôsob platonickej lásky.... Nie je to reálne a som si toho plne vedomá - on asi ženatý - deti neviem - asi hej.

V podstate ani nechcem, že by to bolo reálne.... Nemáte nejaký recept, ako prestať na niekoho myslieť, resp. mali ste už niekto podobný problém...

Úplne ma to zožiera...
Ďakujem, za vyjadrenia k téme.

Iveta Michael

Johny 8585
Osudova laska je vždy iba raz za život - a nie vždy sa naplni no vždy bude osudova ... držim palce!

Anett H

Ahojte potrebujem radu páči sa mi jeden chalan je o dva roky starší ako ja. Neviem na neho prestať myslieť a strašne sa kvôli tomu trápim. Dnes som sa dozvedela že má frajerku a má ju fakt rád a ja to neviem stráviť. Plačem a furt rozmýšľam čo som spravila zle alebo prečo ma nechce. Pokúsila by som sa mu vyhýbať ale to nejde pretože ho stretávam každý druhý piatok a každú nedeľu. Ako mám na neho zabudnúť ? Za každú radu ďakujem.

Johny8585

Ahojte Ja som chlap a napišem vam že pred cca10 rokmi som spoznal jedno dievča a bola to podla mna ta prava osudova laska na prvy pohlad, lebo sme sa naseba obaja pozreli a ja ju pozval na drink a išla , potom sme boli spolu cca pol roka a ona ma nechala ale v tom že mala vela starosti, alw stale sme voli v kontakte tak za 2 mesiace cca raz sme sa stretli dali caffe porozpravali sa a tak :) , medzi tim som mal 3 priatelky ale nebolo dňa dodnes aby som na nu nemyslel aspon 1 x za deň aspon aj ked iba tak že mi prebehla hlavou ale važne to bolo denne a to sa mi u žiadnej nestalo a mal som ich par , a teraz som sa rozisiel s priatelkou po 3 rokoch a stretli sme sa nahodou a dali caffe a ona sa zhodou nahod tiež rozišla :) zvolal som ju von a stretli sme sa večeraa potom vinko a tak dobre sme sa porozpravali a povedala že si to vie somnou predstavit na život čomu sa tešim takže to snat vyjde a budeme spolu ale to už rodina všetko, proste len som chcel napusať že si to je ta moja osudova laska a neviem cmi na nu zabudnem niekedy aj ked to nevyjde zas ale musi už ked už sme tolko rokov v kontakte a to nie som s inou ani s jednou ani ona s inim :) možnomgo niecmo znamena . :) tak dakujem k ste si tomprečitali a ak date koment čomsi myslite o tom :-/

Jukju

Neviem mysliet na jedneho chlapa kyoreho mam kazdy den na ociach ma druhu frajerku a je o 13 rokov starši ale mam ho velmi rada neviem prestat ne neho mysliet je fakt inteligentny,dobry,zabavny a bavi ho to co mna. O tomto ze ho mam viac rada nevie

Jukju

Neviem mysliet na jedneho chlapa kyoreho mam kazdy den na ociach ma druhu frajerku a je o 13 rokov starši ale mam ho velmi rada neviem prestat ne neho mysliet je fakt inteligentny,dobry,zabavny a bavi ho to co mna. O tomto ze ho mam viac rada nevie

jojka llsl

baby mala som taky problem ,v praci zjavil novy kolega .. a ako keby ma do zadku strelil amorov sip .. postupne som sa do neho tak rachla ,ze som sa tesila zo vsetkeho (byt zamilovana je nadherny pocit) lenze chalan mal frajerku ,ale nepritazlivu a bolo na nom vidiet ,ze ju uz ani nechce ,,ale on bol divna povaha ,vedela som ,ze ma chce ,,,ale ja tiez zadana ...takze ,sme po sebe len pokukovali ,,ale z tej pritazlivosti som skoro ochorela na nervy ..tak som po nom tuzila ,a nemohla byt pri nom ,ze som sa zacala zadusat ,trvalo to 4 roky .. akurat som sa z toho dostala ,sem tam si na neho spomeniem ..ale uz sa citim prazdna .. uz odisiel z mojej hlavy aj srdca .. ...... takze viem co to je .. ale ja som expert na platonicke ,zamilovavanie .. zo zaciatku je to nadherne a neskodne ,ale potom sa clovek trapi ako KON . :)