vysokoskolsky vzdelani ludia

Príspevok v téme: vysokoskolsky vzdelani ludia
IvanaW

boze, preco su tak naduti a namysleni. Neviem ci mam take stastie iba ja ale este som nestretla normalneho prosteho cloveka s titulom. aj ked nepovedia nic priamo proste maju take reci povysenecke.
a zakazdym musia zdoraznit ze maju titul. samozrejme aj deti, muzi, zeny, strykovia, predkovia, susedia v ich okoli su samozrejme vzdelani.
vzdy daju pocitit svoju nadradenost a komentuju vsetko.
pritom o nic nejde. 5 rokov za nich stat platil odvody. akurat si viac toho precitali o danom obore, to z nich nerobi odbornikov na vsetko.
hnus.

silwa

takze tych Tvojich len 5 rokov studia je mojich v cislach 78 skusok(pisomnych, ustnych alebo aj - aj), vyse 120ciastkovych a zapoctovych pisomiek, jedna 56stranova bakalarka, jedna 128stranova diplomovka, precitanych cca vyse 200skript-niekolkokrat, napisanych cca 40 semestralnych prac(kazda rozsah 10-30stran), urobenych cca 30 pp prezentacii, odrobenych 80hodin odbornej praxe v podniku,... Vies, keby to bolo take lahke, ako pises, tak by si ten titul mala aj Ty... a neviem, preco by si clovek nezasluzil uctu, ked ma titul, ja si takych ludi velmi vazim a hlavne ludi, ktori sa ku mne spravaju milo, trebars aj bezdomovca, pokladnicku v lidli, upratovacku v kancelarii,... Studovat u nas moze kazdy kto len chce, ale musi na to mat schopnosti a trpezlivost... a k tym akoze odvodom.. Clovek s VS zaraba vela, z jeho platu ide podielova dan, z ktorej su financovane obce, mesta, rozpocet a stavim sa, ze za rok davam na daniach viac, ako niekto s ucnovkou, priemyslovkou za 10rokov... takze nas neurazaj, lebo vdaka vs vzdelanym ludom Ti architekt navrhol strechu nad hlavou, doktor pomohol na svet, inzinieri zostrojili PC a internet, na ktorom teraz mozes vypisovat sprostosti..

jajka001_

ja poznam velmi vela vs vzdelanych ludi a ti z nich, co sa takto chovaju, su jednoducho tupci. podla mojich pozorovani je ich asi tak 10%

ta3

ako mozes takto sebavedome zovseobecnovat, vari poznas vsetkych vysokoskolakov?, ja mam tiez VS, ale nikdy som nebola preto namyslena, hrda na seba?, to ano, ale nie namyslena

ojka

ehm, no ja by som to zhrnula asi tak, že ťa ktosi asi riadne nahneval či sklamal teraz, že?
ale podla mna nie všetci su takí, máš asi len jednoducho na takých ľudí "štastie"...