mne je tak zle

Príspevok v téme: mne je tak zle
User_37597

poslednu dobu mi je zo vsetkeho zle.ani nie na vracanie ale skor tak tazko..napriklad dnes som normalne jedla ranajky a potom k obedu som si len tak ustipla z udeneho masa.a pred 4 hod som si dala chlieb so syrom.tak s coho mi je tak zle.citim sa ako keby mam 60 rokov a uz nic nemozem jest lebo bud mi je zle,naduva ma alebo cokolvek ine.
rozmyslala som nad nejakou precistovacou kurou.nie dieta ale nieco take co mi da zaludok do poriadku...hm?
dakujem pekne

Pata mm

Pre Bibisu. Poradim ti nieco dobre,ak to neprejde za 14 dni musis ist k lekarovi.Lahni si na chrbat pokrc kolena a v tvare hod.ruciciek /pod hrudnou kostou/ pomaly masiruj brucho asi 5 minut.Potom sa nadychni do brucha a zdvihni ho hore so stiahnutym zadkom, hned nato vydychni vsetok vzduch cez usta a uvolni zadok / 10 x/.Pohnes si zablokovanu stravu v crevach a uvolnis zablok. plyny je to overeny liek.Lekari to velmi nechapu,ale pomaha to./ak nemas nieco ine /

simka111

Mne je tak isto posledna dva dni,mam pocit plnosti som unavena a boli ma trocha zaludok...mozno mam nejakeho bacila..pijem aloe vera uz 2 tyždne tak mozno az teraz nastupuje reakcia... ale neviem... :(

Jojko511

Ahoj Bibisa
Moja sestra mala podobne problemy a zacala to riesit cez homeopatika a teraz sa citi super.Ziadna dieta, ziadny vyber jedla proste len par kvapiek rano a vecer a da ti to tvoj metabolizmus doporiadku.Widel som to na vlastne oci.Ak mas zaujem to prebrat tak ma kontaktuj na jjoozzeeff10@gmail.com

han.ka

bibisa,
to čo píšeš, nie je v poriadku, nepodceňovala by som to. Zájdi na gastroenterológiu alebo aspoň ku obvodnemu lekárovi

:))))

Na precistenie zaludka je dobry caj z LIPKAVCA alebo PUSKVORCA.Ale najlepsie by si urobila keby si zasla k lekarovi ak ti to neprejde.Zelam vela stastia.

User_37597

dakujem za pomoc..nejem tazke veci.ani klobasu,sunku,maso len raz za tyzden ani vyprazane nejem a dokonca aj ten syr bol len platkovy.jem hlavne cestoviny salaty a snazim sa obmedzit sladkosti.
a pocut zrovna o rakovine so nechcela :/
ja nemam strach skor ma to trapi ze preco mi je stale spatne.