Atopicky ekzem uz mi to lezie na nervy!

Príspevok v téme: Atopicky ekzem uz mi to lezie na nervy!
dancul81

Moj syn ma atopicky ekzem od troch mesiacov!Len sa od vtedy trapime.S nasho vztahu s priatelom su ruiny vsetko sa iba tak lepi.Maly si presiel pocnuc kortikoidmi koznymi lekarkami a kecami len ho stale premastujte a stale dookola to bolo.Noci neprespate neskutocna obeta.Boli sme v Bratislave za dr.Bielikom o ktorom som sa docitala prave tu.Stalo ma to nemalo penazi vyliecil sa tak na 60%.Dalej neviem ako.Kedze je to pecenova zalezitost treba ju cistit.Maly si stale skrabe nohy je to jedna zuriva kopka nestastia a ja mam nervy na dranc.Vo svojom vnutri revem placem som zufala,pretoze nedokazem pomoct vlastnemu synovi.Vsade na internete sa pise o atopickom ekzeme.Kazdy pise nieco ine su to dohady.Kazdemu pomaha nieco ine.Viem,ze najlepsia je homeopatia.Ale mame nasadenu slabu liecbu a tym padom teraz stagnujeme.Je rano 7:38 a mne je do placu.Neviem ani co mu mam dat jest lebo vlastne nic nemoze.Je slaby ide ma 5.strnas mesiackov a este nechodi.Myslim,ze nema silu a j ked sa uz berie pomalky.Je iba rozok namoceny v Ha bebe alebo chlebik so sunkou a na obedy zeleninove polievky s kuracinou alebo bez.Atopicky ekzem je jedno velikanske trapenie!!!Idem skusat dalej homeopaticku liecbu ale zial budem musiet vyskusat aj ineho homeopatika!!!Verim,sama neviem ci vlastne verim...Ale dufam,ze to raz a coskoro navzdy zmizne lebo sa s toho trapenia zblaznim....Uz som ho odmietla dat aj ockovat.Pretoze aj to su iba same svinstva.......:-(((

doubledog

velmi dobry na atopicky exem je konopny olej.
sice si myslim, ze nijak nelieci,
ale velmi dobre zvlacnuje kozu, podla mna najlepsie zo vsetkych olejov a masticiek sa hodi pre atopika.

mjanik

určite najlepší výsledok by si dosiahla akupunktúrou-detskou,tu sa nepichá,ale mačká ako pri akupresúre.Podľa toho čo píšeš ide o zlé trávenie a preto ho treba preliečiť!!!!!

Bresta

Bola si za Albertovou? Ja nezijem v SR, takze som tam nemohla ist ale pisala som jej, moja dcera tiez tym to trpela. Poslala mi radu, dost to pomohlo. Ale keby som mala moznost ze som na Slovensku urcite k nej idem.

kukulienka33

Ekzem je beh na dlhú trasu. Uplne vyliečiť ide ťažko, no správnou životosprávou sa dá podstatne zlepšiť.Okrem známych opatrení, ešte moja dobrá skúsenosť s bieliznou so striebrom. U nás to (pyžamko) podstatne zlepšilo spánok a výrazne skľudnilo noc. Je to dobrá vec, nám to priniesol dedko z Nemecka.

pepe7

Ahojte, viem presne ako Vám je a aké je to hrozné pre vaše dieťa a aj dospelého, keď má akné.Mám pre vás riešenie pietro113@gmail.com a mám stým skúsenosti.

maricenka

nas kubko mal tiez atopicky ekzem. nastastie so stupajucim vekom sa u neho posilnovala imunita a prestaval byt alergicky na rozne druhy potravy. momentalne sa sem tam este vyhodi, ma suchu pokozku, no v porovnani so zaciatkami nic vazne. sem tam premastime bepanthehom a to je vsetko. moc drzim palce, aby ste sa z toho dostali.

Damasskaruza

Odporucam Rose olej 500 ikarov je to vzacny ruzovy olej v kombinacii s hroznovym mandlovym a dalsimi olejmi stara receptura najdete na nete

yellowline

mne pomohol čaj z kôry duba letného, za týždeň sa mi ekzém na rukách a krku zmenil na nepoznanie, vrele tento čaj odporúčam, piť 2x denne 2-3 dl