Krivá chrbtica

jankaaaaaaaaa

chrbtica vobec nieje taky isty organ ako vsetky ostatne a vobefc ju netreba liecit tak ako ostatne, a neexistuje ziadny "zazracny" liek ani ziadne "zazracne" prutiky ani obklady ani nic podobne, co staci na telo prilozit a ztrazu to vylieci vsetky problemy! taketo hluposti len tahaju z ludi peniaze a ludia co po mailoch odporucaju skvele "zazracne" pomocky na hluposti ludi zarabaju

Paradajqa

Chrbtica je také isté živé tkanivo ako každý iný orgán v tele. Dôvodom pokryvenia chrbtice sú tie isté ako pri chorobách iných orgánov. Chrbtica sa lieči rovnako ako každý iný orgán. Kto chce naozaj pomoc, nechá tu mail, vkladať tu dlhé texty nemá význam.

jankaaaaaaaaa

samozrejme, niektore deformacie su vrodene ako vyvojove chyby alebo prenatalne. treba s dcerou vela vela vela vela cvicit a nech nosi korzet! povinne! ak to lekar prikaze! bez toho sa chrbtica este viacej zdeformuje

cesnak

ahojte,kriva chrptica,diagnoza celej rodiny,,od 15 som cvičila chodila po lekaroch,aj korzet som mala chvilku len niekedy to bolo vynimočne a ja som sa hanbila a nenosila.Momentalne sompo operacii chrptice ale nie skoliozy,ta ostava,a problem je tu zase s mojou15 ročnou dceroua neviem si rady tak ako so mnou mama...je to genetika ,podla mna slabe kosti...

lenkaa123456

krivu chrbticu nevyliecia ziadny liecitelia. je dolezite pravidelne cvicit - aspon 4-5x do tyzdna, hlavne vela plavat, posilovat svaly chrbtove, brusne, hrudnikove.. pri vaznejsich deformitach je nutny korzet na viac hodin denne alebo niekedy postacia aj elasticke "korzety" ktore pod oblecenim ani nieje vidiet

fufinka

prosim Vás nemohli by ste mi pomôcť? ;( mam krivú chrbticu už ma aj začína bolieť ;( .. nejaky dobry liečitel :( alebo niečo ;( .. aj to malo pomože