Som normalna, ked nechcem (zatial) ziadny vztah?

Príspevok v téme: Som normalna, ked nechcem (zatial) ziadny vztah?
milli11

Pravdu mal ten, co povedal, ze zeny nevedia, co chcu.
Posledny rozchod sa mi tu nechce opisovat, je to dlhe a uz som o tom pisala predtym.
Tolko som nariekala, ze nikoho nemam a chcela by som.
Lenze teraz mam take obdobie, ked vlastne nikoho nechcem. Je mi dobre samej, bez vztahu. Konecne sa nemusim trapit, ze:
- nevola, nepise, neodpoveda.
- ci dakde nebali ine pipky.
- ci vyzeram pre neho dokonalo.
- ci je so mnou preto, ze ma lubi?
-nemusim sa bat, ze ma pride navstivit skoro rano neoblecenu, neumytu.
- sa musim prisposobovat.
A prave teraz, v tomto obdobi ma balia az 3 muzi.
Prvy, je ku mne dobry, pomoze mi, aj ked to od neho nechcem. Ale vzhladovo sa strasne podoba na posledneho byvaleho, ktory mi dost ublizil.
Druhy, ten ma bali na rovinu, stale ma niekam pozyva a ja stale odmietam. Vadi mi, lebo je to suknickar, teraz sa sice kroti, ale ja tymto typom neverim.
Treti, ten sa mi z nich paci najviac. Je to moj vysneny ideal. Ale pre druhe zeny asi nie, lebo nejak sa okolo neho nekrutia a ani on okolo nich. Lenze je skoro vzdy ku mne velmi drzy, podpichuje a zapara. Inak sa stazuje, aky ma tazky zivot.
A tu je ten problem. So mnou. Ja z nich nikoho nechcem. Ale neviem, ci nechcem nikoho z nich teraz alebo nikdy? Ci nechcem len nikoho z nich? Spravam sa ako zenska, co furt vymysla. Ale co mam robit, ked mi je teraz dobre samej? Mam kamaratky aj kamaratov, s nimi chodim do mesta, na kavu, disko, ale vztah teraz nechcem.
Som normalna?
Vdaka.

ty

vypisala si tu skutocne dovody preco je lepsie byt bez chalana...ako so snim...aj u mna je to proste tak....slobodnejsia a stastnejsia sa citim skor bez vztahu ako so snim...bo ked ma clovek vztah ce to brat trosku vaznejsie, a to mu zvezuje ruky...a zaroven to iste ocakava od druheho....hoci vieme ze sloboda vo vztahu je dolezita, predsa nieco ocakavame....som na tom podobne vazne...nekedy vazne premyslam...ze je to ovela jednoduchsie...a som spokojnejsia, ako sa trapit so vztahom a s hlupostami, ktore ma tak trapia vtedy...mimochodom...teraz mam vztah....ale naapodobne velakrat...by som najradsej bola sama...:) a netrapila sa proste....a co sa tyka tych chalanov...neries ich...ber ich ako kamosov, ako ich beries...vsak si jasne napisala ze neces vztah...takze...neries uzivaj si to co ta robi stastnou....a co sa bude diat s tymi tvojimi ze naaapadnikmi....to neries...co bude to bude...:P achooooj