Potratila som

Príspevok v téme: Potratila som
orešanka

Už to budú 3 týždne čo som potratila a neviem sa z toho dostať. Veľmi sme sa s manželom na to bábetko tešili ale dopadlo to inak. Od začiatku som mala problémy a nakoniec som v 8. týždni potratila. Najhoršie je, že v rodine budeme mať bábetko len o mesiac skôr ako sme mali mať my a ja to len veľmi ťažko znášam. Nikto z rodiny okrem mamy a manžela to nevie. Nechcela som počúvať ako je to všetkým ľúto, pretože je to horšie a ťažšie ako keď nehovoria nič. Ako ste takéto niečo prekonali, ak sa to vôbec dá? Stále rozmýšľam prečo sa to stalo, či som to zavinila ja? Ako sa budem pozerať na to dieťatko celý život a nemylieť pritom na to svoje?

aňa

ale ked sa Vam to podari a ty ostanes tehotna, tak uz potom na to nemysli, zahod potom ten strach (tu obavu, ze by si mohla potratit)a len sa tes!!! budem drzat palce a nevzdavaj sa!!!

orešanka

Určite áno ale mám stach aby sa to nezopakovalo.Lekár mi odporučil aspoň 3 mesačnú pauzu. Nikomu neprajem ten pocit,keď ideš spať s obavou či do rána nepotratíš.

orešanka

Ďakujem za podporu. Už máme jedného chalana, má 3,5 roka a je to živé striebro. Snažím sa stále niečim zamestnávať ale niektoré veci si teraz nechtiac viac všímam a ako veľmi by som ich chcela nevidieť.

aňa

orešanka: viem, ze ti tazko padne ked ta niekto chce utesovat a este k tomu niekto, kto take nic neprezil, mozno si ani len neviem predstavit, to ako sa citis a co prezivas..ale mas stastie, ak mas manzela, mamu a znamych, ktori pri tebe stoja a podporia ta! Skus verit tomu, ze sa to podari, ze budes mat krasne a zdrave dieta, ktore bude tebe a manzelovi robit radost, ktore budete obaja moc lubit, bude vasim vsetkym. Skus tomu verit a nevzdavaj sa nadeje na krasnu buducnost s dietatkom, na ktore sa tak tesis.

Aria

Ahoj oresanaka, nuz je to velmi velmi tazke. Moja skvagrinka pred 2 rokmi musela ist na potrat, pretoze jej vedla babatka nasli miom. Niesla to tazko, ale vzdy sa utesovala tym, ze nez by malo mat to babo cely zivot nejaky problem, alebo sa nedajboze narodit mrtve, tak je to takto lepsie. Po polroku otehotnela, a teraz mam krasneho synovca a vsetko slo bez problemov. Niekedy to takto zivot chce. Urcite sa z toho neobvinuj ani nikoho ineho. Radsej sa skuste s manzelom nejak uvolnit, chodte niekam na dovolenku a ked budes fit, skuste to znova. Drzim palceky.