Psychiatrická liečebňa v Pezinku

TURBO G

Primárka na oddelení drogových závislostí v Pezinku, Janošková, by potrebovala tak 2-3 roky liečby rôznych neuróz a porúch osobnosti, psychickej nestability... tento zjav, čo si myslí, že je stredom vesmíru, by nikdy nemal pracovať s ľuďmi ani ako predák na stavbe, nie tak s psychicky chorými pacientmi.

Iveta Michael

shatilis

toto je normálne na žalobu! ja na tvojom mieste by som sa im nejako za to ,,vypomstila,, po odchode..nehorázne svinstvo!

shatilis

K tej klietke... rozobrala som jeden uzol a cez celkom slusnu dieru som sa prepchala von...sestricky si to ani nevsimli jedna si myslela ze ma pustila jedna a druha ze druha...az na druhy den si vsimli dieru a zavolali nejakeho technika...inak na oddeleni A som bola den. A bol to najhorsi den mojho zivota. Sestricky su hovada a je to ako zo zleho filmu cim viac sa pytas, protestujes nebodaj branis svoje ludske prava, tym vacsi psychopat pre nich si. Isli na mna s nejakou injekciou tak som sa spytala na co to je. Schmatli ma tri. Ja ze nemusite ma drzat len sa pytam na co to je. Schmatli ma 4. Snazila som sa ich striast....zvalili ma na zem, prisadli, dali mi injekciu do zadku a strcili ma do klietky...nevedela som ci sa mam smiat alebo plakat pri tejto scene...nuz vela stastia

[zruseny22]

Meretseger, čo sa týka terapeutov, kvôli peniazom už na žiadne nechodím... a možno aj preto mi je tak na ho..*.

Meretseger

Iveta Michael: Dobrý list :D Ja som im tiež tak trochu oplatila pri odovzdávaní papiera s hodnoteniami rôznych služieb v nemocnici... Viac-menej som im tam napísala, nech sa nehrajú na bohov, keď o cukrovke ako psychiatri hovno vedia :D Však lekár mi povie, že si myslí, že nie som o DM dostatočne edukovaná... Jasne, mám ju len 17 rokov :D
Nepíšte o cenách, to mi pripomína, že neviem, čo budem robiť v lete/na jeseň, keď mi skončí preplácanie terapie poisťovňou... 20 eur za 50 minút, no už sa vidím. Asi zas skončím osamelo :-/

majulik538

cry

úplne ťa chápem-nájsť terapeuta, príp. psychológa, ktorému by na tebe skutočne záležalo a teda aj cenovo by to bolo ok, je hrozne ťažké. chcem ťa len povzbudiť, že ja som takého človeka našla, moju terajšiu terapuetku Petru. ale trvalo mi to dva roky a je v poradí štvrtá, ku komu som chodila. a napriek všetkému je to stále strašne ťažké.

[zruseny22]

Iveta Michael, uz mam uplne iny nazor na psychologov a psychiatrov a nadobudam pocit, ze pomoct si musim sama, alebo potom zomriet.. Tiez uz nepoznam terapeuta, ktory by svoju pracu robil kvoli tomu, ze chce skutocne pomoct.. ale mam pocit, ze je to uz biznis.. ved pytat si 25 eur za 50 min...

Iveta Michael

Dievčatá a chlapci,musím napísať niečo na odľahčenie..

mám kamarátku ktorá už viackrát bola hospitalizovaná na psychine vo FN na Mickiewiczke a ked prišla domov,mala takú mániu vypisovať rebelantské listy lekárom...niežeby ju nejak trápili,ale ona neznáša psychiatrov a je presvedčená že ich treba trestať a ona to robí tak svojsky milo:)

..napísala list,ktorý začínal oslovením: VY PSYCHIATRICKÉ HOVADÁ!:)

A pokračoval v podobnom štýle..rehot!skrátka má štýl...baba jedna! :)