Koniec stretávania sa...

Príspevok v téme: Koniec stretávania sa...
akira

S kamarátom podotýkam, sme sa stretávali 4 mesiace. Čaj, pizza, večere, túry... Všetko ns báze spoznávania sa . Skončilo to stretávanie v apríl., Tým , že jednosucho sa viac neozval.Ja som ho kontaktovala v tom čase telefonicky, ale nedvíhal 2- krát potom dvihol s tým, , že je v banke, že sa ozve. Ale neurobil tak. Po prebratí tejto témy s psychlogičkou, ktorá mi poradila , že sa už nemám pokúšať ho kontaktovať, že s anemám ponižovať, tomu kto nemá záujem. Ale je stále s tým nie so vyrovnanná, že len tak si odišiel a nič nepovedal.....
NAjdôležitejšie je odpustiť sebe a aj jemu a presatať sa trápiť. Zažili ste niečo podobné??? Niečo poradíte?

ta3

Akira, je to smutne, asi si nasiel niekoho ineho na vaznejsi vztah, tak ho nechaj ist, Ty si urobila dost, on Ti za trapenie vlastne ani nestoji, lebo nemal ani tolko charkteru, aby Ti povedal, ze spolocne akcie uz nebudu, aby si zbytocne necakala, a presne tak ako pises, odpust mu, iba tak budes moct vykrocit s cistym stitom do noveho a ja Ti prajem, krajsieho vztahu, ktory urcite pride

lost

Nezasluzi si ta ..

Je to proste este dieta alebo absolutny srab :)

Alebo mozno je invalid a nenarastol mu jazyk ?

hold, kazdopadne, nesotji za ten stres ;)

monika11

aj ja mam taku skusenost,
jednoducho sa neozval,
dodnes netusim preco,
a tak som sa odmcala aj ja,
bolo to pre mna velmi tazke obdobie,

mate59

ty si preto urobila dosť,on jasne nemá záujem.Len je to od neho zbabelosť,že ti nebol schopný povedať do očí,ani len formou SMS,že končí.Ber to ako poučenie do života,úplne zabudni, netráp sa nad tým, lebo ti za to nestojí,nájdeš nový vzťah.