Uz ste niekedy nieco vyhrali?

bibi123

ta3-to je fantasticke, ono to tak aj ma byt, ze ked uz ma niekto taky zivot plny trapenia, malo by sa mu to niecim vykompenzovat...:O))) A co si robila s tymi peniazmi?:O))) Co si si vsetko za to pokupila?

bibi123

ja som v taboroch a na plese vyhravala tituly MISS:O)))(ceny boli vacsinou serpy, knihy, bizuteria, farebne pera, veci do skoly, sviecky a pod) volakedy som robila atletiku, na zakladnej recitacie, tam sa vsak vyhravali len knihy a diplomy, na celoslovenskej recitacnej som vyhrala svietiaci globus, co bolo tak cca 15 rokmi nieco fantasticke... co sa tyka cien zavisiacich na stasti a nie na talente, tak som ako male dieta vyhrala cez tu televiziu VTV zajazd do Safari v Rakusku:O))) to bolo nieco uzasne...
Ked si podam Loto, tak tam nahadzem stlpce aspon za 50eur a vyhram max. 2ceny po 4eura:O(((
tento rok som vyhrala s Milkou fondue, trebalo poslat 40kodov a vyhra bola v podstate garantovana, ked to clovek hned poslal, tak som nabehla do obchodu, kupila 40ks miliek, vybalila ich... este teraz su zabalene v alobaloch v skrinke:O)))
aj vestica mi povedala, ze v zivote uz nemam ziadnu vyhru, tak uz to stastie ani moc za nohy netaham...

jajka001_

to su cisla, co...
a poctivou pracou si veru take peniaze nezarobis
je to kumulacia majetkov cez biznis, ktoreho zakladom je klamstvo...
za kazdym bohatym su tisicky okradnutych
a vzdy sa najdu vyhovorky ze to tak nie je
ale je

jajka001_

hej ved to. uz len ked vidim tie poslanecke a starostovske a vobec funkcionarske platy tak nechapem. na to mame, platit takychto podvodnikov ale na dolezite veci nemame...smutne

lost

a k tomu platu starostu a odstupnemu :)

to je vykoristovanie slovakov ...

ako som uz pred mesiacmi pisal , bohatsi budu este bohatsi a naopak, prave pre toto..

ale asi to nikomu nevadi :) ked mu taky plat nechaju a dobraju... neuveritelna solidarita obcanov :)

lost

heh .. :)

vedeli ste ze 1% ludi vlastny 40-50% majetku sveta ? :)
10% vlastni cca 85% sveta..

cize 90% ludi vlastni asi tak 15% majetku

tomu sa hovori distrubucia bohatstva

sialene..

udajne ak by sme teraz vsetko rozdelili a kazdemu nadelili rovnako, tak do 5 rokov by sa to zas takto zmenilo..

vykoristovanie kontinentov :P

george303

no hej svet je nespravodlivy :D ale ja tym ludom ich peniaze ani tak velmi nezavydim aj ked netvrdim ze by som ich nechcel, jednoducho ich zarobili svojou sikovnostou a to je uz jedno ci legalne alebo nie :D

jajka001_

hej ale kam tie prachy idu :) vacsina asi do kasin, tam si to podelia a minu na luxusne vily - tak to ide do realitiek, na rozne sluzby, auta...aj ti prachati to rozbiju :)
jedno mi je zahadou, je tak vela penazi, a predsa tak vela chudobnych
napr. dnesne spravy. plat starostu ze 5000e. odstupne nejakych 27 tis. eur. a potom ukazu ludi co od septembra nedostali vyplaty a ver tomu ze ich ani nedostanu.

lost

zaklad je nic neprehrat :)

neviem najst presne cisla ale udajne ludia globalne stratia priblizne viac ako 100 miliard eur kazdy rok v hrach :)

to by bola zaujimava suma, ak by sa to dalo nejak presne zistit :)