poradte prosiim - stipanie posvy

milka789

Dobry den. Prosim vas, neviem co mam robit. Este sa mi to nikdy pred tym nestalo. Stipe ma posva ale len z vonkajsej strany. Nie je to zatial vazne ide len o malinke stipanie ale tak rada by som tomu predisla a odstranila cim skor..mam doma canesterm krem a aj tabletku. Pomoze me ked si to namastim s tym kremom alebo nejaky kupel.?.ked ano tak aky..dakujem velmi pekne...

zuzulik020

Moja kamarátka mala podobné problémy - veľmi časté zápaly pošvy sprevádzané svrbením, výtokmi...poradila som jej prípravok na umývanie s aloe vera, ktorý bol vyvinutý zvlásť pre nemecké pôrodnicko-gynekologycké oddelenia. Je to umývacia emulzia neobsahujúca mydlo ani žiadne chemické látky. Fakt jej to pomohlo, používa to pravidelne pri umývaní (ako prevenciu) a je spokojná. Ja to používam tiež, je to skvelý prípravok. Vyskúšala som ich už mnoho na intímnu hygienu, ale nič mi nevyhovovalo. Moja sesternica z nemecka to vie zohnať, ak by si mala záujem.

martinka9288

ahojte.naozaj v takychto pripadoch pomaha tantum rosalgin-je vinikajuci a takmer ihned zaučinkuje.Na štípanie som tiež používala mastičku clotrimazolum-je však tažko dostupná,nie je na recept.

n...

ahojte ... nie ze by som mala zapalenu poschu.. ale asi nejaka infekcia bo ma to pali ale iba tak troska... da sa to nejak vyliecit .. ale myslim viete ze nieco co mam doma co by som si mohla spravit... aa ked tak musim ist ku gyn .. diky

Lenka1

Pre:smejka-bejka. Antibiotiká Ti na zápal nepomožu, len ho zhoršia. Lenšie sú antimykotika - ale vačšina len na predpis. Velmi dobrá je novinka na volny predaj - GynOcaps. Stojí okolo 100,- Sk a obsahujem 14 toboliek na zavedenie do pošvy. Užíva sa preventívne 1xdenne a pri zápaloch 2xdenne. Ja si ho neviem vynachválit. Vrelo doporučujem. Potom daj vediet, ako Ti pomohol.

smejka-bejka

prosim poradte mi ja mam strasne stipanie....v posve...bola som aj u doktorky dala mi antibiotika....a moc som mala potom dobry ale citim ako keby mi tam stale nieco zavadzalo...neviem prec..mozem tam mat nieco opuchnute prosim kto mi vie poradit nech mi prosim napise na email....

zuza_meduza

kup si repik lekarsky,nechaj ho vyluhovat a zo desat minut si posed v takej prepikovej vode....mne to pomohlo