Mám o neho bojovať?

chiare

sama nemám jasno vo vzťahu..
v jednom mám trocha jasno, kde sú už dvaja, tam tretí nemá čo robiť.
nedokázala by som niekomu ničiť vzťah, rozbíjať manželstvá..

elsa5.5

joj terezka načo si tak komplikuješ život?ešte by ma zaujímalo ako dlho to s ním ťaháš,ružové okuliare dolu z očí

kickaTT

nehnusi si sa ti ze doma spava so svojou priatelkou a potom prasi teba???? je to nechutne, v podstate si len na zabavu...pokial sa s nou nerozisiel hned uz to nespravi a ty budes len vzdy ta handra pre nho....takze pokracuj v utesovani ze sa lubite ;) a ak by aj nahodou sa rozisiel....potom vymeni pocase aj teba.... takze good luck

21g

šliapeš po svojej dôstojnosti, tak isto ako tá druhá (len predpokladám, že ona o tom nevie)..ani by som sa nad tým nezamýšľala a poslala by som ho do pekla..

LOGANKA

terezka2222
si prepac hlupa...este sa aj utesujes ako sa lubite...jasne ze je mu s teobu fajn..je to pre neho nieco nove..ale po case budes aj ty okukana..drz sa rad inych ...najdi si nezadaneho! nechas so sebou zametat..a naozaj..skus sa vzit do jej pozicie... :(

poznam

Tvoju situaciu poznam. S mojim sucasnym priatelom sme sa zblizili tak, ze sme boli spoluziaci a neskor i kolegovia. On mal pocas skoly dlhorocny vztah na dialku. My sme boli kamarati a casom to prerastlo vo viac. Priznam, ze sa to medzi nami tahalo skoro dva roky i ked som bola medzitym aj v zahranici.Dlho to bolo len o tom, ze sme obaja tusili o svojich vzajomnych citoch a aj ked sme proti tomu bojovali kvoli nej, boli sme spolu aspon ako kamosi stale. Potom sa to vsak zmenilo a parkrat ju so mnou podviedol. Nie je ospravedlnenie, ale vzdy to bolo pod vplyvom alkoholu a slo to lahsie- co sa tyka vycitiek. Tiez nie pravidelne, ale obcas. To sa tahalo tiez skoro pol roka z tych dvoch. Citila som sa mizerne ja, aj on, ale stale sme nase kontakty skyvali za kamaratsvo. Nedalo sa vyhnut kontaktu, kedze sme po skole boli aj kolegovia a spolupravali sme spolocne. No ked som videla ze nie sme ani normalny kamarati, ale ani oficialny par, nastvala som sa a priatelstvo som skoncila. Nie priamo a dohodou, ale zacala som sa mu v osobnom case vyhybat, ignorovat jeho pozvania von a pod. Kedze ma lubil, tak to vydrzal tri tyzdne, skoncil vztah ktory trval sedem rokov, ale cely cas bol len vikendovo prazdninovy a a podla mnohych nemal perspektivu. Dnes sme spolu dva roky a seriozne aj pred rodinami planujeme sobas....

ali6

terezka ako to postupuje?
inak ja mam kamaratku, ktora ma taky isty vztah z pozicie milenky a je stastna, zvykla si na to, vycitky sa pomaly vytratili a proste si len uziva milovaneho muza...

Taisiya

terezka ani neskusaj dohovarat jeho priatelke preboha ,ved vas ma rad vsetky dohromady!!!!! .....jaka to super rada uhlie toto musim odskusat ani som netusila,ze sa da takto lahucko obohatit :))))) ..... to nevadi, ze budeme tak trosku citovo zakrpateny aspon budeme mat zvysene sebavedomie,odburame stereotyp, skusim dobrodruzstvo-iny sex,skusim pocit slobody a moci :))))

annn

mozeme sa na to pozriet tak, ze vas lubi obe, ale aj tak, ze ani jednu z vas nelubi uplne, lebo by sa uz davno rozhodol. kazda mu davate len cast toho, co chce a potrebuje a myslim, ze je to pre neho naramne pohodlne mat vas obe. dokopy totizto pravdepodobne tvorite jeho vysnivanu zenu, ale kazda zvlast nie ste pre neho dostacujuca. tu co ma doma mu navari, uprace, pomojka po veceroch, dava mu istotu, ty mu davas vzrusenie, co uz v dlhodobom vztahu nie je. a ako inak sa podla teba sprava? vobec nic nemusi jeho dievca tusit. a ked tusi, aj tak si podla mna hovori "sibe mi, nic sa nedeje", takze pokial nebude mat jasny dokaz, stale od neho neodide. a k tvojej dileme, skus sa takto pytat: chcem aby ho opustila? budem mat volne dvere ale co potom? chcem s nim zit? chcem takeho muza? atd... skus si spisat plus a minus a podla mna uvidis, ze jedna vec je byt milenka a druha priatelka muza, ktory uz raz podviedol....inak nemyslim si, ze by si mohla byt v takomto vztahu niekedy stasta, aj keby ste boli uz len vy dvaja, aj keby ju opusti a rozhodol sa pre teba, lebo ten "malinky cervicek", ktory sa bude pytat "co ak to spravi znova, ale tentokrat budem ja ta priatelka v 8r. vztahu" tam bude navzdy...