Palenie v okoli pošvy

Príspevok v téme: Palenie v okoli pošvy
Belforka

Mam 15 rokov.Stymto som problem este nemala..uz posledny mesiac mam taky problem ze ma pali alebo stipe v okoli posvy.pošva ma aj svrbi..pri močeni ma pali z vonku medzi posvou a konecnikom..pali ma to na dotyk,pri moceni a ked sa sprchujem a sa mi tam dostane voda alebo sprchovi gel..neviem co to je tak mi prosim poradte nikto o tom nevie..u gynekologa som este nikdy nebola..a z hygienickej stranky to asi tiez nebude kedze sa sprchujem kazdy den.prosim poradte mi co stym mam urobit bojim sa toho..mam priatela a coskoro bude chciet sex..a ja nebudem wedeit co robit...za pochopeenie dakujem..

zuzu 128

belforka to,ze je to otcov znamy ti nemusi byt blbe a rodine urcite o tvjom zdravi hovorit nebude-ani nemoze.skus este mudr.jana fantazirova,prijima nove pacientky,ordinuje na kpt.nalepku 1074 v michalovciach a zajtra ma ordin hodiny od 13-17.nemusis sa zato hanbit,kvasinky mava asi kazda zena na svete!

Belforka

jezis maria..com furt ja..nepoznate niekto nejaku gynekologicku alebo gynekologa v michalovciach?? ja poznam jedneho ale mne ku nemu chodi cela rodina a navyse je to ocov dobry kamos..tak je mi to dost blbe zeby som k nemu isla..

Ivka 1

Pockaj kym Ti skonci menzes, pocas neho nic nedavaj do vnutra , lebo maternicu mas otvorenu ,lahko by sa tam mohla dostat nakaza. Potom bude potrebne navstivit gynekologicku ale mozes si kupit v lekarni probiotika a zatial uzivat aspon tie. Kvasinky sa po menstruacii ozvu opat, takze gynekolog urcite :)

Belforka

fuha asi pockam dokedy mi skonci menzes a uvidim co sa tam dole bude diat..ked to bud to iste tak pojdem k doktorke..zatial vam vsetkym welmi pekne dakujem..dovtedy tu budem este chodit a pozerat co tu pisu..no ked pojdem k doktorke tak vam dam wediet co nato powedala..dakujem

nathália09

mala som podobne problémy pred mesiacom.Gynekologička mi predpísala tabletky do pošvy a mastičku tiež.
Tie tabletky boli ako ATB,takže mala by si ísť k lekárke,a nebrať to na ľahkú váhu.
Môžeš mať neskôr vážnejšie problémy a liečiť to dlhodobo,ak nepôjdeš k odborníčke.

kotatko8

T oneviem, to som neskusala... No dovnutra, do posvy,,mne to robil moj partner, takze to bolo pre mna jednoduchsie :)) uz som pocula, ze niektore zeny si do toho jogurtu davaju tampon a potom si ho tam strcia, ale to som neskusala :) dufam, ze som pomohla, prajem vela stastia :)

zuzu 128

belforka nabehni do lekarne a kup canesten mast a vaginalnu tabletku!tu si das vecer a pak mast,najhorsie je prec do rana!moze to byt inak prehnanou hygienou,parfem,sprch.gelom,antibiotikami-ak si nejake brala..bezne kvasinkova infekcia a bohuzial sa snou stretava asi vacsina z nas:/rychle uzdravenie!ps.canesten nie je drahy a je bez receptu.