Priateľ chce aby som schudla

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla
telo

ahojte. Mám 17 a s priateľom sme už vyše roka. Keď sme sa zoznámili bola som dosť chudá a jemu sa to páčilo , lebo je on na také štíhle. Predtým som ale dosť chudla, až to prešlo k vracaniu. Schudla som na 43 kilov. Ludia mi začali dohovárať, a s pomocou kamátok som sa začala zase normálne stravovať. Niekdy vtedy som ho spoznala.Dosť mi pomohol aj on, hovoril mi aká som štíhla že rozhodne chudnúť nepotrebujem.Časom som ale pribrala na (podľa väčiny normálnych) 51kil a mám pocit že priateľovi sa už nepáčim.Už mi aj párkrát naznačil že by som zas mala schudnúť. Neviem čo mám robiť, bojím sa že ak zase začnem chudnúť , už to nezastavím. Pridávam sem aj moju fotku ako vyzerám teraz. čo mám robiť?
www.sendspace.com

chlap:)

počuvaj neopovaž sa chudnuť:D maš fakt super postavu...byt nim tak si to cenim že mam taku kočku:) a nie este aby schudla

:)

holka, si krasna :) ja byt tebou, som so sebou maximalne spokojna :)

ja mam vysku 154cm, vahu 43kg, vzdy som takto vyzerala, ale v istom obdobi som pribrala na 55kg a pri mojej vyske som uz vyzerala dost pribrato. ale priatel mi ani len raz nedal najavo ze mam schutnut, naopak, stale ma chvalil, ze sa mu pacim a ze som krasna. chlap, ktory ta lubi, ta ma milovat ci vyzeras ako topmodelka alebo si vyslovene tucna!

kopni ho do riti a posli ho niekam... byvalu bulimicku nahovarat aby schudla, to je cisty blbec :(

silviklh

teraz som si pozrela tvoju fotku-super postava,nemas dovod chudnut,ach to je debil!kriste pane...
su takí,čo maju radi vychrtliny,ale to vobec nie je pekne,ani zdrave a este KVOLI CHLAPOVI CHUDNUT???by som sa vysrala! musi ta lubit taku,aka si.
ine by bolo,kevby si bola velmi chuda,a chcel by,aby si pribrala,to by bolo upln daco ine!

silviklh

ahoj,nechce sa mi čítať,čo ti radili tí podomnou,ale určite toto isté: NECHUDNI!!! podla mna je to debil,kedtoto od teba chce!

vevericka

ja by som ti este povedala, ze by si mala este troska pribrat tak 2 kila:)
ak takato postava vadi tvojmu chalanovi vyklasli sa na neho, zdravie je prednejsie

EllaTN

telo:podla mna vyzeras uplne fajn a nemas preco chudnut,postavu mas peknu...a z vlastnej skusenosti ti poviem ze chudnut kvoli chlapovi sa neoplati...ja som tak spravila a nakoniec aj tak ked mi bolo najhorsie a skoncila som na psychiatrii s ppp,tak sa na mna vykaslal :((