Vetry

Príspevok v téme: Vetry
uhlie

Chcel by som sa zdoverit s urcitym problemom a zaroven poziadat o nejaku radu.

Takze pekne od zaciatku:
Zjem urcity druh jedla, napr. pizu. Pekne ju uhryznem, potom ju kvalitne rozzujem a cele to zhltnem. A tu to cele zacina. Po urcitej dobe odrazu citim tlak v bruchu. Je to podobne,ako ked si predstavite velku bublinu v zaludku , alebo balon, alebo vypustenie bicyklovej duse, ale hlavny rozdiel je asi v sprievodnom zvuku, ktory by sa dal popisat, takto

......pssšuuuuuúúúk......

To ale nie je vsetko. To hlavne prichadza az teraz a je to zapach. Budem strucny. Skuste si zase predstavit rybarsku lod plnu zhnitych ryb, zakotvenu pri otvorenom septiku, ktory je pri smetiaku naplnenom rozkladajucou sa kapustovou zeleninou a skazenymi vajciami.

To je kratky popis. Ani tak by som neziadal o radu, ako sa toho zbavit, skor by ma zaujimalo, co si o tom myslite a ci by ste to tolerovali u svojho partnera.

Doňa Barbára

Určite nie som ten tip človeka ktorí sa začne vysmievať.Skôr by som ti chcela poradiť aby si sa upokojil sú vážnejšie problémy ale možno tolerovala by som ti keby si jedol skôr zdravšie veci ako pizza.

elsa5.5

možno máš aj problémy so žalúdkom,tak tolerancia ale ako?určite by si to mal riešiť s tým lekárom,držím palce.

Taisiya

uhlie ,uhlie toto je isto o tebe :

reditel blázince musí umět přesvědčit pacienty, že blázinec je tam venku.
to tvrdi akysi Jiří Z.

k teme
staci poriadne pozut, neotvarat taku velku pusu a nespapas tak vela vzduchu, ktory ocividne tvoje creva nemusia,
potom to ....pssšuuuk... ci ako!
a ci to tolerujem? obcas som za, obcas proti

.......aka dobra tema toto neuraza, neporovnava ,neprovokuje ,neobvinuje a krizy nevytahuje......

- mira

A prečo sa toho nechceš zbaviť ?

V črevách ti prebiehajú hnilobmé procesy. To bude mať následky i na tvojom fyzickom i psychickom zdraví.

jajka001

tiez som vcera jedla pizzu, po dlhom case, takej horsej kvality. vlastne to ani pizza nebola. len nejake cesto potrete kecupom a na tom par kuskov sampionov. a tiez podobny ucinok, fuj. nekupujte pizzu u Forneťákov.
mala som problem to vobec tolerovat sama u seba. keby som mohla, pošlem sa za dvere.
uhlie, krasny, poeticky opis :)