chcem pribrat

misa...

Ako tak rozmyslam neviem, ze ako mam poradit dievcatu pribrat, lebo u mna to je vellmi jednoduche .... ale neviem ci ti to pomoze ale mozes akusit neco take ako napr. ze si kupis cokoladu co ti najviac chuti a doslova sa jej prejes ... v podstate ju budes jest len z toho dvooduz e ti to chuti ..... hovorim ti to preto lebo ja mam s tym velky problem a prave preto priberam

ashly

mam 14, meriem 173 cm a vazim 49 kg.prosim, pomozte mi niekto ako by som mohla pribrat, je to velmi dolezite, ani nie tak preto ako vyzeram, ale pre moje zdravie, lebo kvoli tomu mam oslabene svaly- vlastne asi ani ziadne nemam-, krivu chrbticu, slabu kondiciu....help me....please

maaca

zufala ivuska: Hovorila si s tvojou kamaratkou o tom? rozpravali ste sa spolu, ze preco to robi, ci si mysli ze je tlista alebo preco? Nedari sa jej v niecom alebo nepocituje ze ju ma niekto rad? Skus sa s nou o tom porozpravat, ci nepotrebuje pomoc, kedze je z Blavy je tam mnoho moznosti ako jej mozes pomoct, avsak samozrejme aj ona sa musi chciet, myslim si ze je to hlavne o nej o jej pevnej voli a v podpore rodiny, mala by to niekomu povedat urcite a ist sa potom nasledne liecit, lebo je to psychicka choroba, je vazne chora a moze to mat velmi vazne zdravotne nasledky, ved si precitaj stranky o bulimii a tak, sadnite si k tomu spolu a uprimne otvorene sa porozpravajte, bude to chciet odvahu a prilis vela sil, ale vy to spolu zvladnete, uvidis. Mozno tu budem tebe alebo aj niekomu inemu pripadat ako odbornik co vask nie je pravda, pretoze aj ja sama trpim bulimiou, ale vcera som to po roku aj nieco povedala konecne mamke, ulavilo sa mi, ver mi, je to super pocit, a hlavne ked vies ze ta chape, ze bude stat pri tebe a bude sa tzi snazit pomoct. dnes sme obvolali lekarov a zajtra zajdem za psychiatrom naplanovat si stretnutie a zistit ako na to dalej....co robit atd....bude to urcite tvrdy boj, ale musim ho vyhrat, chcem sa aj ja z toho dostat a vyliecit sa. Pomoz aj ty kamoske najst spravnu cestu k zivotu, daj jej najovo, ze ti zalezi na nej ak ste super kamosky a snaz sa jej byt oporou a nejak jej pomoct, ale hlavne bude urcite potrebovat rodinnu oporu. Ja tiez vraciam, ale dnes este ani raz a preto som na seba hrdy, zatial este boj absolutne nemam vyhraty, ale budem sa snazit aj z poslednych sil, ved predsa musim, mam pre koho zit a nechcem umriet! takze to zvaz a porozpravaj sa s kamoskou. povedz jej slova ako:Zabojuj! Zapri sa!ty to zvladnes! Musis to zvladnut! dokaz si, ze vies byt cielavedoma! to sa par slov, ktore si hovorim aj ja a bojujem. Drzim palce! A ozvi sa neskor. Pa

zufala_ivuska

Prosim vas pomozte mi, teda nie mne, ale mojej najlepsej kamaratke...jej broblem je bulimia...zije v Bratislave, studuje, pracuje a pri vyske 168cm vazi 48kg...samozrejme ze jej vaha nie je geneticky dana, ale ziskana bulimiou...domov chodi len raz za 2 mesiace a a tyzden pred tym, ako ide domov sa priserne prejeda, len aby pribrala a rodicia nic nezistili...ano priberie, za ten tyzden tak 3 - 4kg, ale robi to tak uz asi rok, a bojim sa ake nasledky to pre nu moze mat...co to urobi s jej telom a do kedy este takto bude pokracovat bez toho, aby si telo nevypytalo dan...co to s nou robi, co sa deje v jej tele, ked vyse mesiaca vsetko vyvracia, a potom rychlo pribera a ked sa vrati z domu na internat, kopat sa zacina ten isty kolotoc...ozvite sa mi prosim co najrychlejsie...dakujem

robko

Pangamin je dobrý, je skutočne na jedenie. Je to vlastne na báze trávenia, lebo pangamin v žalúdku rýchlo trávi a preto častejšie budeš jesť. Ale musím Vám povedať, že ak máš chudosť geneticky tak je to zbytočné. Ja som pribral pri cvičení kondičnej kulturistiky a musím sa priznať, že len nie na svaloch , ale aj na telesnej hmotnosti. Je veľa doplňujúcich prípravkov, ktoré Ti pomôžu. Poraď sa v posilovni s trenerom.

macka16

ahoj ja ma 19r výšku mam 175 a 50kg,ja sa tiež moc trápim aj mne stale niekto hovori ze prečo nejem,dočítala som sa na jednej stranke že je dobrý PANGAMIN dostanete ho v lekarni a stojí do 120sk,jedna holka mala podobny"prípad" a pribrala 8kg.neviem aké máte skusenosti s injekciamiB12,ale čo som počula od známich čo to brali tak žiadne učinky ztoho nemali.

valika

mam 30, výška 170 a vaha 54.Veľmi by som chcela pribrať, lebo každy kto ma stretne sa ma pýta čo nejem. Jem všetko a aj mi veľmi chutí, ale nemôžem pribrať. Neviete niekto náhodou či neexistujú na to nejaké lieky? Dakujem pekne

xs

Ja mám 22 rokov, a na rozdiel od teba mám 163 cm a 40 kg, takže si myslím, že som na tom ešte o čosi horšie ako ty. Tým, čo hovoria iní sa netráp, ak sa cítiš dobre, nie je v tom problém. Kto chce, pochopí, že ani byť príliš chudý nie je žiadna slasť a kto to nepochopí, je to jeho problém. Nájdi výhodu v tom, aká si.