aké vyrobky používate z balea, alverde?

anjelik9

balea kokosovy krem (s ureou sa mi nelubi, krem na ruky oliva v tube tiež nie mala som aj tak po nom suche ruky-predtym mali nejaky v kelimku na ruky ten sa mi pacil, telove mlieko med a mlieko pekne voni ale nelubi sa mi zloženie, dvojfazovy odličovač predtym sa páčil neviem či ho pozmenili abo som zvyšila naroky ale už nie, celkovo veci pekne vonaju aj ked nie dlho ale nepači sa mi zloženie preto radšej niečo ine)

alverde tuhe mydlo granatove jablko abo citronova trava s grepfruitom žeby, maska kvet ibišteka, deo gulička morske riasy žeby taky modry vrchnák aj ked moc dlho nevydrží a dlho nevonia, lesk na pery v pohode, ruž to len take trblietky tiež v pohode (sprachač mata čokolada moc nepenil, balzam na pery tak bylinkovo smrdel, šampon šalvia breza svrbela ma z neho hlava) chystam sa vyskušať ešte tiene a radu na problematicku plet a tiež deodoranty

harmonia

ja Alverde zbožňujem a od tejto značky som mala takmer všetko...
čo pravidelne používam je:
šampon: tak najprv som používala marhuľový s citronovým kvetom aj balzam rovnaký , ale momentálne dlhšiu dobu používam na blond vlasy paráda pekne zvyrazní farbu blond vlasov a vlasy mám lesklé a ľahko rozčesateľné aj balzam nový avokádový bol super na poškodené vlasy

oleje má alverde tiež super najlepší je podľa mňa čučoriedkový s pančuli tá vôňa je krásna a pokožka je po ňom príjemne mäkká dobrú službu však urobí aj orechové maslo na suchú pokožku alebo naopak , kto ma citlivú zas mlieko na citlivú pokožku je jemné a bez parfumov

krémy na tvár to všetky mám rada sú perfektné tie pravidelne mením
určite vyskúšajte píling z marhuľových jadier a kapsulky na pleť z ružového oleja

aj na oči aqua-Roll-on vrelo odporúčam oči pôsobia zdravšie a čistiacu radu som si obľúbila s liečyvím bahnom no už som sa nejak rozpísala prote jedným slovom ALverde je úžasná kozmetika a páči sa mi že nie je toľko chemická ako iné značky na trhu ;)

cinni

velmi vela kozmetiky obsahuje ureu, ano, je to vyatzok z mocu ( ale neboj sa necikaju do kremov) je to urcita zlozka mocu, ktora sa pridava do kremov, je velmi zdrava a ucinna..kremy s ureou su kvalitne:)

Kvety zla

ja som si tusim raz kupila od alverde take gelove ocne linky v tegliku, no vobec nedrzali na ociach, nedali sa ani nanasat no proste hruza :(
inac od balea som mala iba krem po holeni, ten bol fajn :)
inac... co znamena ze krem s obsahom urey? nepocula som o tom... a pokial viem urea je mocovina... to to skutocne obsahuje mocovinu?

casanta

Ja pouzivam balea telove mlieko take bledomodre, je fakt super a za paradnu cenu. Dalej mam krem na tvar balea, cistiace mlieko, pletovu vodu tiez som s nim spokojna, sprchovacie gely su vonou fajn, ale mam pocit ze niektore trochu vysusaju pokozku. Dalej mam balea deodorant, ale nie som s nim spokojna, nevydrzi dlho. Alvede mam tien na oci, transparentny puder, transparentny make up. Som velmi spokojna. Kupila som si este cistiaci gel alverde s morskymi riasami..ale este som ho neskusala.

simka111

Ja použivam od Balei telove mlieko na veľmi suchu pokožku s obsahom urei je velmi dobry stoji okolo 2.90 alebo tak nejeko... ale je fakt super, trocha ina vona by mala byt ale inač ok :D :D mala som aj sprchovy gel čokoladovy bol fajny pekne vonial ale bolo tam citit velmi praškovu vonu.. ale aj tamk super.. :D

lochness

jaaaj balea, moja oblubena znacka :))

telove mlieko s ureou - parada, krasne vonia, rychlo vojde a nechava jemnu pokozku

krem na nohy s ureou - detto

gel na holenie so zltym melonom - vonia nadherne zuvackovo, az by ho clovek jedol, holi sa s nim super

telove mlieko peachy rose - v pohode, krasna vona, fajn na pokozku, neostava mastna

peeling na tvar pre muzov - bracho si ho pochvaluje :)

pletova voda na citlivu plet - pohoda, ziadny zazrak ale prijemny normal :)

ocny odlicovac - celkom fajn, aj ked lepsie sa odlicuje s mliekom

cistiace pasiky na tvar - ziadne zazraky, sem tam nejaky ten por to vycisti, ale nic prevratne, no rovnaky vysledok som mala u pasikov nivea za 6 eur aj u baley za 2 ecka

sol do kupela na nohy - pohodka, nic svetoborne ale za tych par centov ma clovek aspon fajn pocit z vyclapkanych noh :))

sprchovaci gel magic melody, taky ruzovy - naadherna vona

krem na holenie, taky ten co zotriete spachtlickou - sice vyjde iba na 2x na obe nohy, ale je dobry, lepsie oholenie nez zo ziletkou, hoci treba nejakych 5-10 min cakat

sampon na mastne vlasy - nic moc, ale mne robi dobre jedine (mnohymi nenavidena) schauma 7 bylin :))

co sa tyka alverde, z toho mam iba gel na tvar s nejakymi morskymi mineralmi ci s cim a ten cisti pekne, odporucam

lea87

mne nesadol mineralny make up od alverde,pretoze sa pri nanasani zmolkoval.a chyba nebola v podkladovom kreme ako som si myslela,pretoze aj ked som vyskusala dalsie tri druhy kremu,stale to iste.

cinni

balea odlicovac na oci, krem na tvar, ilova maska (najlepsia na svete),telove masla su uzasne..skoda ze prestali vyrabat kakaove :(...sampony su velmi zle..alverde som skusala rozne vyrobky, ale nebola som spokojna..vratane samponov. Ja potrebujem proste na vlasoch ten "nenavideny" silikon :)