eozinofil

Príspevok v téme: eozinofil
svrbenie

Ahojte potreboval by som poradit.Uz rok ma trapy svrbenie celeho tela hlavne vecer a rano na tele nemam ziadne vyrazky iba posledny mesiac sa mi urobia na rukach ked si nedam tabletu 2x dene Rupafin 10mg ktory zabera mal som urobene testy mal som vysoky pocet eozinofilov v krvi.Chcem sa opytat ci to nemoze narast do vacsieho stadia ci sa to da zmiernit aj inym sposobom alebo aj uplne vyliecit prislo to so dna na den som uple zdravy chory nebivam. Nerad by som jedol kazdy den lieky cely zivot,kto ma nejake podobne skusenosti nech poradi. Dakujem

animka

no na tvojom mieste by som isla k niekomu inemu a ziadala kompletne vysetrenie na rozne alergie.neviem teda odkial si ,pokial z bratislavy tak ti viem poradit jednu skvelu doktorku.

svrbenie

Take testy mi vobec nerobila ja som prvy krat v zivote u alergologa tak ze ja ani neviem co mi ma urobit to skor by ona mala vediet ale je to tazko pol roka som len behal po doktoroch co mi vlasne je kazdemu musim hovorit co ma robit sa jeden na druheho vyhovarali je to tazke zato sa tu radsej pytam aby to nepreslo do nejakeho vacsieho stadia ..

animka

a alergologicka ti nerobila take testy ze ti pobodkovali predlaktie a po urcitom case zmerali velkost alergickych zmien pravitkom ??? pokial ti to nerobila odporucam ju zmenit

svrbenie

Robila mi testy jedine z krvy a to bolo ok iba mensia alergia na cervotoce nic hroze sa mi zda ze to mam coraz horsie neviem ani co to mohlo vyvolat doktorka mi toho vela nepovie ved kozna mi dala iba lieky ktore zabrali a ziadne testy nerobila tym to u nej koncilo :( toto mi zistila az alergologicka ktorej som sa musel sam nahlasit aj ked stale neviem co mi je :(

animka

treba si dat urobit u alergologa testy na alergiu...ci uz travy alebo pecivo,mlieko...proste vsetko...budes vediet na co si alergicky a mozes sa tomu vyhybat...no na tie tabletky sa radsej priprav ze ich budes uzivat dlhodobo.