čo papáte?

Príspevok v téme: čo papáte?
MetallicA

no tak chcela by som sa spýtať všetkých (hlavne dievok) čo papáte pretože mne nie a nie schudnúť trošku by som to chudnutie chcela zrýchliť lebo mi to je pomalé nato že sa dosť zdravo stravujem, sladké len nutne prehrešky semtam mám a ajtak cvičím každý večer. Tie čo chodíte do školy čo si berete? mne je to ťažké prispôsobiť hlavne ked máme 8 hodín. 4O jedávate tak na večeru?
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

MetallicA

na tú výšku máš málo kilo:D a predtým si koľko mala ked si tých 18 kilo schudla, či to si zas pribrala či ako teraz?:D tak na raňajky či chudneš- či nie jedávaš jogurt biely s vločkami hej? mne to najprv šlo na nervy aj s tým ovocím, ale teraz na raňajky už chleba fakt nepotrebujem, hlavná vec že ho už celý týždeň jem zase na raňajky:D

hillary

79-63-81 a to stehno teda 40 takze tak niako neviem ci som to dobre pomeralal nemeravam sa moc ale asi som tam nemala co pokazit to stehno neviem ci je malo ci vela ty mas kolko?

sade8

hillary, wau aj ta vyska a vaha ano v najhrubsom mieste

inak mame radi podobne veci okrem masa jem tiez presne to co ty, a z chleba sa moc nenajem tiez si dam kazde ranajky ovsaky

hillary

sade tak to je fakt divna poziadavka ale ok idem si po meter haha netusim aky mam obdvod stehna ako sa to meria niekde som citala ze v tom najhrubsom ci ? vysku mam 180 a vahu 54 - 55 ako sa vyspim

hillary

a sade ja moc pecivo nejem ani teraz nikdy som nebola ten typ cloveka ze si dam na ranajky rozok s maslom , takze to ani moc nie a ked aj mame doma celozrnny chlieb ten mi chuti taky tmavy tak ja si nemozem pomoct ja som po nom hned hladna tak si dam radsej ovsaky tie ma zasytia takze ja moc pecivo nejem ani v dnesnej dobe , zvykla som si na cestoviny velmi tie mam rada , kuracie maso , ryby, tofu, zelenina, jogurty , ovsene vlocky, ryza a taketo srandy ... vyprazane nejem vobec z toho mi byva uz zle ked si to dam a vselijake mekace burger king a taketo veci no ble akurat sladke lubim velmi toho sa asi nezbavim :d

sade8

hillary
mozno sa ti to bude zdat smiesne, ale napisala by si mi tvoju vysku a vahu a obvod stehna, ja viem trosku zvlastne, ale chcela by som vediet,a ci mas nejake problemove partie

hillary

mne robilo to navysovanie vacsi problem ako samotne chudnutie na to som si niako zvykla v priebehu par dni ze jem tak malo a slo to ale ked som navysila hned som bola zase hladna teraz strach ze to pojde vsetko naspat ale vravim navysovala som maximalne pomalicky , po kopcekoch ryze doslova :DDD

sade8

hillary
ano viem ze to neni zdrave-v podstate ja potrebujem dajakych pat kil, ale ja ta chapem v tom - lebo jem zdravo a cvicim a akosi nic stale....takze viem ta pochopit v tom ze sa ti nechcelo cakat.

hillary

sade a nejedla som vobec pecivo a cestoviny ale pozor to nieje zdrava a dobra cesta vravim ze ja som schudla uplne nezdravo a rychlo a teraz by som to uz urobila uplne inak , ale vlastne asi nie mne by sa nechcelo cakat na vysledky dva roky :D ale ja som hlavne rada ze sa mi podarilo navysit a sranda je ta si pamatam ze este pri navysovani som schudla postupne dve kila , ale mna sa nedrz lebo to nieje zdrave povie ti to tu kazdy