Moje telo niekedy vylucuje zapach..

Príspevok v téme: Moje telo niekedy vylucuje zapach..
oblicky

prosim o radu. moje telo niekedy vylucuje zapach. v uplne necakanom momente, proste zrazu smrad. mam za sebou vsetky interne vysetrenia, ktore su samozrejme v poriadku, detoxikaciu, kolonoskopiu, proste vsetko. ten smrad pripomina skazene vajicka, alebo vykaly, boze prosim pomozte mi niekto, lebo sa uz bojim ist do spolocnosti. cital som kdesi, ze to mozu byt oblicky, ale co robit, to neviem... :((
dakujem vam vopred za kazdu radu!!

oblicky

vsetkym vam este raz dakujem za ochotu! zdravie, moje vysledky su:
BSG1: 2 (norm: 3-10)
BSG2: 7 (norm:10-20)
MCV : 78 (norm:80-100)
MCHC: 37,6 (norm:30-36)
LDH: 124 (norm:135-214 U/I)
Bilirubin: 1,36 (norm: 0-1,3 mg/dl)
H/OBL : 10

budem ti nesmierne zaviazany, ak dokazes pomoct...!!!!

oblicky

srdecna vdaka vam vsetkym za rady. na oblicky som zacal brat urologicky caj a na pecen skusim ten protokol dr. berksona, keby si RNG este mohol upresnit, kde sa to da zohnat. oreganovy olej uzivam, dve tobolky denne. pri tej prilezitosti sa ta chcem este opytat, nikde som to zatial necital, ako dlho sa to vlastne ma uzivat, ci dlhodobo alebo s prestavkami a ci sa to smie kombinovat... pripadne ktore enzymi by si mi este doporucil. prosim prosim najdi si trosku casu a napis mi, co mam brat, zozeniem si vsetko, len aby moje utrpenie skoncilo!!! co je este na precistenie pecene?? velmi velmi pekne dakujem!!!

RNG

Acetonovy(ketonovy) zapach znamena poruchu v tele(cukrovka, poskodene ladviny zanesena pecen),
alebo telo prechadza na spalovanie bielkovin miesto cukrov pri napr silne bielkovinnych dietach a namahe(Atkins).

Hnilobny zapach(stary syr, vajcia) je nieco ine, to je z hnilobnych/plesnovych kultur hlavne na kozi, pripadne aj inde v tele(?).

Rybaci zapach je dedicna porucha uz spomenuta trimetylaminouria.

Pricaste sprchovanie odmasti prilis kozu, ktora popraska a tym umozni prienik roznych mikrobov do nej. Koza musi byt dostatocne mastna, tuk nedovoli kozi praskat a tiez pasivne zamedzi priechod mikrobom do tela.

arriwall

Nikdy som sa príliš nepotil a ani nezapáchal,pokým som sa nezačal každý deň kúpať,boli to horúce kúpele,počase som sa začal viac potiť cítil som acetónový ,štiplavý zápach,bol som u Lekára,nezistil mi nič.Sranda že práve pri kúpaní som to tiež cítil,keď sa mi póry otvorili,takže nesúhlasím s tým,že cez kožu sa ten zápach nemôže vylučovať.Začal som piť viac vody,nejedol som žiadne doplnky stravy,sprchujem sa len dvakrá do týždna a prestal som sa aj potiť,aj ten zápach zmizol.Súprchujem sa len čistou vodou a po mesiaci to zmizlo.Prečítaj si niečo o častom sprchovaní.Nenatieraj si telo žiadnymi mliekami,možno len z času na čas,keď potrebuješ,použi speed stick a bude to v pohode,nestrácaj na duchu Tak sa maj.

RNG

Trimetylketuriu nemas, ta je dedicna a od mala obvykle a smrad je typicky rybaci, nie hnilobny, ako ho popisujes.
Takze tu zostavaju ladviny a pecen alebo infekcia na kozi
Ladviny sa daju precistit pouzitim caju z byliny chanca piedra, pecen sa da precistit a regenerovat protokolom dr Berksona
ana plesne a hnilobne kultury je ucinne oreganovy olej(vlastne len carvacrol v nom) a citricidal.A to aj vnutorne na vnutorne infekcie, aj pridane do kremov na kozu.
Smradlave plyny vytvorene v crevach sa nedostavaju von cez kozu. Tam si treba napravit travenie(enzymi, kyseliny, vlakniny probiotika) alebo skladbu stravy.

zdravie14

Oblicky ak sa da naskenovat lekarska sprava,naskenuj a preposli mi to na mail. Skusim sa o tom poradit s lekarmi z poradneho zboru lekarov.Zapach moze sposobovat znizena funkcia pecene, ktora funguje ako chemicka cistiaren v tele a pomaha telu zbavovat sa skodlivin.

makovnik

oblicky a co ti vlastne ten doktor povedal?Ci iba,ze vsetko mas v poriadku a dovidenia?Ja by som ti poradil,aby si isiel za svojou obvodnou lekarkou alebo za nejakym doktorom o ktorom si myslis,ze je taky normalnejsi a proste mu povedz,ze takto dalej fungovat nedokazes,ze mas koli tomu psychicke problemy a ze sa ti jednoducho musi dostat nejakej pomoci a trvat si na svojom.Ved na to tam ti doktori maju byt a nie na to, aby s nami zametali,ako sa im zapaci.

makovnik

oblicky a ako dlho to uz mas?To ti nejako postupne zacalo,alebo si sa jedneho dna prebudil a uz si to mal?Mozno by si mohol vyskusat to,co ti radi arriwall.Musi to byt pre teba velmi neprijemne.Rad by som ti pomohol,ale netusim presne ako.Napadlo ma ale,neuzivas nahodou nejake proteiny na vybudovanie svalovej hmoty?Lebo si pamatam,ked jeden kamarat jeden cas poriadne cvicil tak naraz toho viac uzival proteiny,gainery,kreatin a neviem co vsetko este a tiez mi spominal,ze z toho akosi smrdi a tiez ze ma z toho priserne vetry.To ma len tak napadlo.Alebo neuzivas nejake ine lieky?