niečo osvedčene na krepovite vlasy?

Príspevok v téme: niečo osvedčene na krepovite vlasy?
heninka

je blbosť, ak niekto uveri ze maska alebo nejaky krem im vyrovná vlasy bez žehličky, ale pomaha to aspon na to aby neboli take krepovite? uhladi to aspon ich štruktúru ze niesu take všelijake? budu z toho pekne vlnky? rozmýšlam nad kúpou vyrovnávacieho krému od klis kur asia straight..alebo masky.. ktoré by viac pomohlo? alebo mate niečo ine odskúšané čo pomôze?

vtieram si aj olivovy olej do vlasov..pekne ich zjemni a uhladi ale to je len vramci starostlivosti aby neboli suche lebo s takymi mastnymi vlasmi aj ked su to len končeky sa neda nikdy ist heh.

moj_nazor2

a ty mas krepovite vlasy z farbenia (mas ich prefarbene napr. do blond) alebo ich mas vlnite a chces ich vyrovnat? ak sa pytas na ten prvy pripad (ze su farbene, suche a krepia sa), tak ja mam osvedcene, po umyti vlasov samponom nanesiem balzam na vlasy - ale nielen nanesiem, ale po rozotreti na vlasky ich rovno priamo mokre rozcesem hrebenom (nie moc hustym), tak to robi aj kadernicka.. necham posobit a pak oplachnem sprchou, ostanu pekne vyrovnane a necham volne vyschnut a vobec nie su krepovite, len ra som to neprecesavala a boli krepovite, preto som mysella, ze mas taky problem :) ak som pisala od veci, tak sorry :))

jajkafr

henika
pekné vlnky bez krepatenia budeš mať keď si ešte do mokrých vlasov votrieť tužidlo na vlasy... zlepí ti ich síce ale nebudú sa krepatiť a ak ti pekne vyschnú tak to bude aj dobre vyzerať :) keď som mala hustejšie vlasy tak som si takto robila s vlasmi prípadne si daj tužidlo a vyfénuj ich, budeš ich mať aj rovné a nebudú rozpýrené, na záver môžeš použiť lak na vlasy :) čo sa týka tých šampónov a rôznych prípravkov na vyrovnanie je to totálna hlúposť... a žehliť ich každý deň, tak to si zbytočne vlasy zničíš

heninka

pisem ze neexistuje aby sa vlasy po niečom takom uplne narovnali, na to sú bud žehličky alebo špecialne procedúry, tak preto sa pytam či budu aspon hladke vlnky vo vlasoch bez krepatenia, že ich to uhladi

heninka

pisem ze neexistuje aby sa vlasy po niečom takom uplne narovnali, na to sú bud žehličky alebo špecialne procedúry, tak preto sa pytam či budu aspon hladke vlnky vo vlasoch bez krepatenia, že ich to uhladi