Opačný problém väčšiny - ako pribrať?

Príspevok v téme: Opačný problém väčšiny - ako pribrať?
Simmmi

Mám takmer 18 r. a už asi dva roky mam 47-48 kil.. podľa mňa je to malo, aj mi to hovoria ini, aj sama vidim že všetko na mne visi, telo veľa nezvládne, citim sa skoro ako anorektička preboha ale to byť nechcem... jem stále veľa, len neviem či mám taký rýchly metabolizmus alebo čo.. jem v škole desiatu (3 chleby), doma obed (polievka + druhe jedlo) a ešte niečo na večer ľahšie z toho dôvodu, že mám malý žaludok a ak zjem niečo ťažšie tak to vyvraciam :/ ..
Dakujem.

ferdo.mravec

Začni poriadne makať. Tiež som mal podobný problém. Všetko je to o sebadisciplíne a pravidelnom cvičení. Odporúčam ti začať 21 dňovou výzvou napríklad tu: -odkaz odstránený-

lahkost

zdravim vsetkych co chcu pribrat .... prave som cital jeden clanok a preto vam hovorim ak chcete pribrat kuknite si co maju ludia zakazane jest aby nepribralizerte toho tolko az dokym sa nepovracate .... v kuse aspon kazdu polhodinu az dokym to nepride zvykom .... troska sa premozte
a ak chcete rychlejsie roztiahnut zaludok treba pit aspon 5 litrov zbrndy denne .... ja uz skusam a iste vysledky su a poviem vam je to naj vec asi co som pocul pritom moj metabolizmus strasnee rychli .... vela stastia

ps : jedzte len to co vam fakticky chuti lebo ako som cital hore potom to tak skonci .... a ked neco zvracias .. neva kup si endiaron a hned co ti bude zle zjedz aspon 4 ... to su enzymi .... prosim vas nepocuvajte tych zasranych doktorov aj tak hovno vedia skusenosti ...

zuzuzuz

nie ja mam tichu celiakiu bez takychto priznakov,...ani by ma nenapadlo ze mam celiakiu..na ranajky som zjedla aj desat rozkov.... len som mala malo zeleza...
obvodna lekarka ti zobere krv a z tej sa zistia protilatky...daj si to urobit..fakt to ma vela ludi a len 2 percenta to maju diagnostikovane...

Simonella

zuzuz.. a povies mi prosim ta ako sa ti to prejavilo?? bolo ti zle po kazdom zjedenom mucnom vyrobku? lebo ja zas az tak nemam :) je mi zle len vecer...

Simonella

mina mam 17 rokov a riberam tak ze priberiem mozno 1-2 kg na rok... nejde mi to velmi, mozno mam naozaj rychle spolovanie, no chcela by som mat viac.. :/

RNG

Malo kyselin znamena, ze tazsie stravitelne veci sa v zaludku kazia=kvasia a hniju. To vyraba toxiny, drazdi zaludok a ten sa braniu vyvratenim.
Ked jes tazko stravitelne veci, nejedz privela a nepi pri tom aspon 2 hodiny, aby sa ti nerozriedili zaludocne kyseliny.
Pripadne si zober doplnok kyselin(betain HCl, pepsin HCl, L lysin HCl...)s tazsim jedlom=masa syry, ryba, vajcia.Nejedz na to nic sladkeho.
Mozno je to aj nedostatok enzymov.
Aj tie sa daju doplnit.

mina789

fuuha naordinovali ti tu same choroby,nehovorim ze to nie je mozne,ale podla mna mas len rychle spalovanie...cely zivot sa ti nedari pribrat alebo len v tomto obdobi? lebo ak to prislo len teraz, tak to moze byt nieco ine ako rychly metabolizmus