Priatelia v triede

Príspevok v téme: Priatelia v triede
Truffla

Ahojte, mam 16, som na novej skole.. strednej, prvy rocnik. A mam taky problem, mam ho uz odjakziva a to ze, ze nemam kamaratov, moji kamarati, tak tych je malo. Ja som v jednej triede a trieda B tak tam ma maju vel z nich radi, ale v moej triede je to na nič :/
Nasla som si tam dve kamaratky, teda hlavne a jednu a ta teraz odchadza zo skoly,,, Budem tam len s tou druhoz, ale ona chodi za svojou najlspou kamaratkou do druhej triedy, citim sa tak sama.... Neviem preco ma nemaju radi, ja som uplne dobra na nich, nikdy som im neublizila, nechapem co maju proti mne :( Chcem sa snimi zblizit, a byt baba ako ostatne, s ktorou sa chcu bavit, kecat a tak.. Len ja som strasne nesebavedoma, mozno to je preto... Ako si ich ziskat ?? Prosim vas o rady... DAKUJEM

Simonella

ved tu ide o to.ze nemas sebavedomie.. tym ostanes sediet aj po ostatne roky v kutiku.. sama vidis ze to nie je dobre.. preco mas malo sebavedomia? citis sa ze si nieco menej ako oni?? STOP!! rano si povedz, ze s normalna baba ako vsetky ine a hor sa na to! prihovraj sa spoluziackam, komunikuj s nimi vela ! si nova, tak ich popros nech ti s niecim pomozu, kecajte iste mate o com... pokial nevyjdes teraz v detstve z tej "kukly" nevyjdes uz nikdy a to si nechci predstavit ake ti narobi problemy aj v praci .. a budes bez priatelov.. to chces? aby s teboz ini zametali? tak sa vzchop moja ! iste si rychlo akymto sposobom najdes spustu kamaratok ! drzim prsty :)