Ktorá zubná pasta je tá najlepšia? Ktorá neškodí a ktorá škodí?

Príspevok v téme: Ktorá zubná pasta je tá najlepšia? Ktorá neškodí a ktorá škodí?
zuby zuby

Ahojte vždy som používala zubnú pastu Vadevekum bieliacu alebo signal bieliacu ale zubár mi pri návšeteve povedal... že mám priesvitné zuby.. nevedela som prečo a teraz som zmenila zubnú pastu.. na Aquafresh...a rozmášlala som čí to nie je zubnou pastou...... a tak sa chcem spýtať ktorá zubná pasta je najvhodnejšia na zuby? a ktorá škodí?

jozza

@julisa12 to az teraz si si kupila taku zubnu kefku? Ja ju uz pouzivam dlho. Mne ju hned zubarka odporucila, ze je najlepsia a mala aj pravdu. Vdaka za nazov aj tej pasty, vyskusam ked miniem tuto co mam teraz doma

julisa12

vies co ja som investovala aj do drahsej zubnej kefky, kupila som si curaproxku, lebo aj z toho ta mozu zacat boliet zuby a pastu teraz pouzivam len white-look..je aj s bieliacim ucinkom ale kvoli tomu som si ju nekupovala..mam ju preto, lebo chut je taka sladsia a nie je moc stiplava..a to mne vyhovuje..

jozza

@julisa12 a mozes mi prosim napisat, ktoru pastu teraz pouzivas? Taktiez mam uz dlho problem si najst nejaku, ktora bude dobra na moje zuby. Takmer vzdy ma po dvoch mesiacoch zacnu boliet zuby a musim vymienat zubnu pastu. Je to dost blbe a nechce sa mi stale zhanat novu pastu. Tak pls porad

julisa12

ahoj, ahoj...tazko je poradit, ktora zubna pasta je pre tvoje zuby ta najlepsia...to treba snad len vyskusat...mala som taktiez pred rokom problemy so zubami...bola som u zubara snad kazdy mesiac:-/...bolo to nieco hrozne...potom som si povedala, ze budem skusat rozne zubne pasty a uvidim, ktora mi bude najlepsia...po dvoch mesiacoch som prisla na jednu, ktora mojim zubom ale ze vobec neskodila...a je este aj s bieliacim ucinkom...ale to len tak na margo, lebo taku som vobec nehladala..ale co ked, je pre mna najlepsia?..od vtedy si kupujem uz len tu...

Jahoda20

Ja som vyskúšala už všelijaké a nič.. ani ten carboncoco to mi prídu úplne vyhodené peniaze... Najväčší rozdiel som videla po Signal White Now. A hlavne už keby mi aj zuby nevybielila aspoň mi nevybieli peňaženku :D Majú ju teraz v akcii v Bille: www.letakomat.sk za vyskúšanie dáš necelé 2€ podľa mňa to nie je zlá cena ;)

Elmex

aj keby bola ta pasta za 40e neviem ako kvalitna tak si ju nemozem dovolit... navyse 40e za pastu mi pride strasne moc...
ja pouzivam elmex-zelenu a som spokojna:)

zuzkazuzickaa

Odkedy som si zacala umyvat zuby uhlikovou zubnou pastou, nikdy nespravim krok spat :-)

Zuby spolahlivo vybieli, nenici pritom sklovinu ako priemyselne vyrabane pasty s mikrocasticami, dobre chuti a je zabavna :-)

carboncoco.sk - kupujem tu, nieje najlacnejsia, ale aspon viem co dostanem.

Ute

Všetky tzv. značkové zubné pasty sú dobré.
Len si netreba tie zuby zabudnúť umývať.
A zasa si ich nedrhneš denne "50x" aby ti napr. zuby spriesvitneli,
alebo by si nebodaj dostala nejakú intoxikáciu.