Ja som trubka:(

sewie

shinji,
diety su kravina-raz som si precitala jednu velmi mudru vec a je to cista pravda-nezacnite s nicim co nedokazete udrziavat cely zivot!lebo hned ako prestanes je to spat...ak mas vazne pocit ze musis schudnut chod na to pomaly a rozumne-viac zdraveho ale maskrty si neodopieraj lebo ti budu chybat a tak ci tak ich do seba narves ale namiesto toho aby si si dala jeden den dve kocky cokolady ci malu tycinku, alebo kolac na oslave zjes po tyzdni od riekania na posedenie celu a budes sa citit takto...a druha vec-ak sa zdravo stravujes a vyvazene, telo nema za potrebu si tu cokoladu sukladnit v tuku-pokial ju nejes kazdy den...ak pokracujes so zdravou stravou tak sa nic nestane...ale ZDRAVOU stravou so spravnym prijmom kalorii...ja sa napr snazim jest zdravo ale cez vianoce sa to moc neda-povedz babkam a tetam ze neochutnas ich kolaciky! sak by ich to zabilo!:D tak sa to odrazilo na nejakom kilecku, ktore po tyzdni bolo het!...:D s rozumom baba!:)a nestresuj!

sweater

jedine co sa mi stava ked citam prispevky tohoto typu je, ze usta zostavaju otvorene dokoran od uzasu niekolko dlhych sekund, potom ich stazka zavriem, pritom este premyslajuc nad tym co som si prave precital, a nakoniec upustim aj od tej myslienky a moj zivot pokracuje dalej...

majka_21

Shinji, podla mna sa nic nestalo. Pokial ju nebudes jest denno-denne, tak si myslim, ze raz za cas sa nic nestane. Mne sa to tiez stalo. Ja som si teraz dala napr. 2 kolaciky male, lebo moji 2 surodenci maju narodeninky. Aj tak idem plavat za chvilu (chodim kazdy den, cize hybem sa). Len vytrvaj... :o)

Karinaa

V prvom rade si trubka preto, lebo drzis nezmyselnu dietu, ktora ta nasledne nuti spraskat celu cokoladu. Tipujem - ranajky ovocie, cely den nic a potom vecer neodolas sladkostiam..?