Kde nájsť normálneho muža?

Sue..

tak aspon ti napisal pravdu,netahal ta za nos...ved nebolo medzi vami nic zavazne a ty si tiez podla toho co pises v kontakte s inymi takze mu nemas co vycitat...

biela mačka

Ale ja som naozaj mala teplotu a silnu nadchu a kašel...nech sa na mna nehnevá, s teplotou sa niekam trepať?

mnaukac

Podla na si myslel, ze sa vyhovaras a nemas zaujem. Zeny velmi rady a casto tahaju za nos miesto toho, aby na rovinu povedali "nie, dakujem". Budu dalsi..

biela mačka

No a ďalší do riti! Mala som sa s ním stretnúť minulývíkend, ale som mala kašeľ a teplotu, tak soom sa s ním dohodla o odklade stretka a dnes mi poslal mail, že už sa stretol dva razy sinou a chce tú. Do .... tak ani za jedno stretnutie tým chlapom nestojím? Ako ja nechápem, to za dva razy vie, či je to tá pravá? Moje nervy, faskt tí muži majú IQ..ojojoj.

sipka

Co takto vykaslat sa na internet, ludia sa predsa nehladaju, ale stretavaju:) Jeden fajn vztah z netu raz vysiel aj mne, ale uz by som to takto neriesila. Odkedy sa naplno venujem veciam co ma bavia, namiesto browsovania po socialnych sietach, vzdy sa niekto s podobnymi zaujmami objavi. A na zle skusenosti sa potom stazovat netreba.

lost

tak z hladiska pravdepodobnosti 50% ludi ma IQ menej ako 100 :)

ak stretnes troch za sebou co maju prave tolko, to je sanca jedna ku osem sa mi zda (dva na tretiu) ..

no stava sa...

snad nabuduce trafis na lepsieho :)

biela mačka

Ja naozaj pochybujem, že muži na zoznamke sú ormálni. Ďalkší príklad - už tretí. Stretla som sa s jedným, ktorý mi vraví: "Ako to, že nemáš deti? Veď už si dosť stará na to." Toto sa muž pýta ženy, ktorú vidí prvý raz? Tak po prvé je tro neslušné povedať zžene, že je stará a po druhé, čo on vie, či ma táto otázka nemohla raniť? Ale už našťastie som sa s ním viac nevidela.-