Potrebujem váš názor

Príspevok v téme: Potrebujem váš názor
alexis swan

Ahojte, mám taký problém. S priatelom sme spolu už vyše štyroch rokov. Teraz je na výške, prvý ročník, má za sebou prvé skúškové obdobie... ale čo sa stalo počas skúškového: môjho priatela a ešte jedného chalana doučuje matematiku ich spoločná spolužiačka a kamarátka.. často u nej na byte strávia aj celé hodiny, aj noci.. ešte by som dokázala prekúsnuť keď u nej spia obaja - len kvôli učeniu... ale minule sa stalo že ten kamoš sa urazil a išiel domov a môj drahý tam u nej ostal spať. ževraj ešte potreboval vysvetliť učivo............ ja chápem, že sa musia učiť, majú toho veľa... ale mal si to zariadiť tak aby tam nespal.. ako by ste reagovali vy? pritom ešte v ten večer sme spolu volali a jasne som mu povedala, že ak by tam spal sám, len oni dvaja na byte bez kamoša, tak mi veľmi ublíži... a nerešpektoval ma. a ešte sa oháňal tým, že je to úplne normálne a nechápal prečo sa hnevám,,,, a nie aby hneď ráno išiel odtiaľ preč, pekne sa tak napapal a ešte do pol druhej tam bol :)
treba podotknúť, že to dievča ma záujem práve o toho druhého kamaráta, nie o môjho drahého... ale to mne je fuk, ja ju ani nepoznám a nemienim to tolerovať...ale aj teraz keď sa o tom s priateľom bavíme tak sa mi zdá, že to preňho nebolo nič také strašné, nevidí v tom nejaký hrozný problém..ale mňa to stále hnevá... a viem, že kebyže to spraví znovu, tak je koniec.
co si o tom myslite vy?

000nastenka

uhlie

baví ťa útočiť? pre tvoju info som v poriadku :) a keď moju odpoveď nechápeš, tak sa k nej nevyjadruj:)

alexis swan

michala1111, ano to máš pravdu, možno bude stačiť keď sa len pobalím a pôjdem na vlak, možno ma zastaví :D lebo ja naozaj nemám chuť spať u nejakého kamoša...

alexis swan

stále ma to hnevá, ale sľúbil mi že sa to už nestane... ja mu chcem veriť, tak dúfam, že ma zas nesklame. ale fakt :D to je sila že sa mu to zdá normálne :D to si počkám kým dospeje .. už je neskoro na príučku, to som mala hneď ako sa to stalo. teraz už to nebudem riešiť, za nejaký čas sa pôjdem vyspať ku kamošovi :) a uvidíme.
samozrejme ak to spraví znova tak už niet o čom.
veves ma pravdu :D potrebuje si to zažiť... muži nie sú empatický, nevedia sa na situáciu pozrieť našimi očami...
uhlie ak nechceš písať k téme tak nepíš vobec okej? :)

Michala11111

no to je celkom dobrý nápad vrátiť mu to a možno bude stačiť len mu povedať že to ide urobiť a hneď mu svitne.