Plynatosť

Príspevok v téme: Plynatosť
ty nant

Ahojte,

už dlhšiu dobu ma trápi zvýšená plynatosť, ktorá mi spôsobuje veľa nepríjemností. Problém je v tom že nemám tušenie v čom môj problém spočíva. Stolicu mám pravidelnú 2-3 x denne, snažím sa stravovať zdravo: Raňajky: celozrnné cereálie banán so sójovým mliekom obed: niečo vegetariánske väčšinou ľahké jedlá, večera: celozrnný chlieb maslo (bez mlieka), vegetariánska saláma a zeleninka...cez deň zjem jabĺčko a pijem 2L vody. Snažím sa spať min. 8 hodín denne....Skutočne si neviem dať rady, najhoršie na tom je že nemôžem ani sedieť v knižnici a učiť sa pretože tie bubliny v mojích črevách vydávajú hrozné zvuky, za ktoré sa hanbím. Stále musím plyny zadržiavať , čo je veľmi nepríjemné :(...Robili mi aj krvné testy na potravinové alergie , ale nič nezistili...som zúfalá, má niekto podobnú skúsenosť alebo dokáže pomôcť?

Ďakujem...

mnaukac

Trapka, co sem pleties tu anglictinu, ked ani slovencinu neovladas? Pripada ti toto ako nejake anglicke forum? Poser sa z toho tvojho sojoveho mlieka! :-)))))

Tebe asi zjavne normalne nekrmili od narodenia, ked zeries to , co zeries :-D :-D

Alternativna medicina.. cela lekarska veda moze ist do riti, vsetci sa vyliecia bylinkami ..klasika :-D :-D :-D

ty nant

Cinska medicina je doteraz najefektivnejsiu metodou liecenia akne, vyliecili uz kopec ludi akupunkturou a bylinnymi, skoda ze na slovensku cinske kliniky niesu, mne osobne sa akne stratilo po mesiaci a to som mala otrasne bolave jebaky na licach :( Ok mnaukac pojdem na to tvojou metodou, inak vkuse sa opakujes, vsimol si si to? Takze ty chudak zo Slovenska, ja mam aspon tu moznost porovnat , lebo som skusila uz vselijake alternativne metody a viem ktore pomahaju , ktore nie....ale vsak nadalej sa dopuj chemikaliami v podobe praskov od nasich doktorov! Ved oni vedia najlepsie co je pre teba dobre . Mne sa stratilo akne a nebrala som ziadne chemikalie, how COOL is that.... mlieko zahlienuje nas system, povie ti to dnes i doktor....sikanovali ta ked si bol mali? Lebo z tvojich komentov to vyzera ako keby si mal komplexy...ps. uz sa tesim aky primitivizmus sem odpises , celkom ma to zacalo bavit :D

mnaukac

ty nant
---

Asi mas problemy s citanim , ale vyjadril sa ironicky k mojej inteligencii , presne tak som ja vyjadril svoj nazor, ze je on retard. Ty hus z Walesu.

Pri tej tvojej "strave" by som sa vobec necudoval, ak by si mala podvyzivu. Vegetariansky salam kokos.. maslo bez mlieka.. to je uz vazne chore. :-D Potom sem prides a frfles , ze cely den prdis jak tchor. Ludia ako ty si problemy sami sposobuju, lebo chcu za kazdu cenu porazit prirodu a byt odlisni. Chodis srat 3x denne a to ti pripada normalne.. :-))

Presne tento typ ludi ako ty vyhladava bylinkarov, homeopatov a vseliakych inych sarlatanov, ktori ponukaju zazracne liecebne metody.

Ak by tie metody naozaj fungovali, tak by normalni lekari nemali koho liecit a ambulancie by nebola preplnene ludmi.

Tato diskusia je fakt na smiech.. bylinkari a enzymy :-D

ty nant

Mnaukac,mozno ta k tomu od malicka neviedli ale je hlupe hovorit ludom retard len za to ze vyjadrili svoj nazor....a ano VSETKO CO POVEDIA DOKTORI je svate! A cim viac praskov a tabletiek tym lepsie....chudak tvoje telo...clovek denne prijma toxiny, telo sa zbavuje toxinov vselijakymi sposobmi, niekomu cez pokozku, ktora sa neskor zapali, vznikne akne...Ja som sa liecila doktormi na akne niekolko rokov a tak zalezi...moj doktor mi povedal ze si na stravu treba davat pozor pri akne....zalezi

mnaukac

Nemusis mi na to nic hovorit, ja som s vysledkom spokojny.. ;-) Predpisala mi to doktorka. A presne tak, jedlo ma minimalny vplyv, to tvrdia aj doktori. Retard.

pau

mnaukac, co ti na to poviem.. asi len ze to si fakt inteligent, brat aknenormin na mastnu tvar :) ocividne o tom moc nevies. tvoje telo ta musi mat rado.a ze jedlo ma na akne minimalny vplyv.. no co ti poviem :) keep dreaming.

mnaukac

Strava mi minimalny vplyv na akne. Minimalny a nikdy akne neodstrani. Akne je zapalove ochorenie.. ak si niekto mysli, ze to sposobuje cokolada, je idiot.

mnaukac

K tym debilinam ,co pises, sa slusne nic neda odpisat. Kazdy prdi, co na tom nechapes... Ale tie tvoje prdy musia smrdiet jak hovado. Bylinkari a enzymi, no.. to pomoze :-))) Jo a mononukleoza, tak to si sa asi oblizovala s tym nespravnym, odkial teda mas , ze ti pecen znicil Aknenormin... ?

Este raz, skutocne akne nemam.. a nemal som, mal som len mastnu tvar a je to uz lepsie. Nema sa mi co vratit..

ty nant

A ozaj! Na pecen mi prisli normalni lekari, imunologicka, presla som pecenovou mononukleozou, akne s ati moze vratit kedykolvek, to ze sa ti po brati este nevratilo neznamena ze sa ti nemusi vratit vobec....