Ženy su klebetne a zavistlive

Príspevok v téme: Ženy su klebetne a zavistlive
klaudiaaa

Je to všeobecne známe, ale naozaj je obrovsky rozdiel medzi mužmi a ženami v tomto smere..
Nespočetne veľa krát sa mi to potvrdilo.
V ženskom kolektíve často panuje nevraživosť, ohováranie a závisť.
Čo tak sledujem, všade, kde som v nejakom ženskom kolektíve bola, sa skôr či neskôr objavili konflikty ,či uz medzi dvoma alebo viacerymi osobami...
Akonahle su v kolektive aspon nejaki chlapci, hned je to lepsie...ake su vase skusenosti?

P. S.: nevravim, ze ja som ta vynimka, ktora k takym zenam nepatri, alebo co..urcite nie....ja iba konstatujem..

Zlatka85

Bohužiaľ, ja tiež nemám najlepšie skúsenosti so ženského kolektívu. Na strednej škole sme boli super kolektív, môžem povedať, že bez ohovárania a intríg. Je dosť možné, že práve preto, lebo to oživovali práve chalani (pomer 20 dievčat, 10 chlapcov), ale dá sa povedať, že všetci sme si medzi sebou rozumeli - vládla pohodová a zábavná atmosféra. Na vysokej škole to bohužiaľ bolo inak. V študijnej skupine sme boli samé dievčatá, čo asi bolo kameňom úrazu :)) Osobne nemám rada faloš, keď sa Ti do tváre niekto usmieva a presviedča Ťa, že Ťa chápe, no v skutočnosti Ťa za chrbtom ohovára... No toto však bolo na pravidelnom poriadku. Je naozaj zaujímavé, že v mužskom kolektíve aj keď sa na niekoho utrúsi klebeta - je väčšinou mierená humorne, neprerastá do takého zveličovania a extrémov ako u žien. I ja sa so svojimi osobnými vecami zverujem poväčšine iba mužom (najčastejšie priateľovi resp. kamarátovi, ktorému dôverujem).

Laurina22

I kamaratstvo i pracovne vztahy su lepsie s muzmi.

Mna uz parkrat par zien v mojom zivote podrazilo,ze odvtedy sa s osobnymi vecami zdoverim uz len muzom.

angela85

no sice nie vsetky zeny, ale cim vacsi kolektiv samych zien tym horsie
a to som sama zena a takto sa skaredo vyjadrujem :-D

angela85

mas pravdu, aj ja rada pracujem skor v zmiesanom kolektive. zeny su proste dost zavistlive a su schopne ta odpisat hned na zaciatku a niekedy len tak bez vaznejsieho problemu

doubledog

s tym sa da jedine suhlasit
a najviac sa to prejavuje u tych menej schopnych, ktore nemaju schopnosti.
cim sikovnejsia, schopnejsia zena, tym menej je tymto smerom postihnuta.

smajliQa

boze ja som robila v jednej velkej kaviarni, a bolo tam osem casnicok, a dvaja casnici..... pocuvajte ja som bola najstastnejsi clovek na svete ked som mohla robit s chlapmi, toco tie zenske predvadzali to bola ziva pohroma.. zavist, falos, ohovaranie, podkopavanie, zalovanie sefovi, proste,,,, ryyyychlo nohy na plecia.. fuj...

castelina

V poslednej dobe sa praveze presviedcam, ze vedia byt aj muzi viac ohovaracni ako zeny....slusne povedane drbny....A taktiez urazlivi strasne....:( Tak neviem co je horsie

Simonella

tak to mas pravdu ..zeny su viac svine, aj ked sa nezdaju su vypocitave mrchy...preto ja sa s inymi ani nebavim.. mam paru, ktorym verim a ostatne neriesim .. pokial mi hned nesadne a neusudim ze je v poho (co takych je teraz dost malo) tak s noiu ani nic nechcem mat.. s chlapmi je to inak.. vobec tak inych neriesia, aj dobre s nimi vychadzam ..ale my sme fakt svine, hoc sa nezdame..

elsa5.5

klaudiaaa,aj ja mám také skúsenosti z práce,ale nie všetky sú také aj dobré kolegyne mám aj kamarátky,ale aj to sa mi stalo že ma podrazila najlepšia kamarátka,úprimných ľudí je veľmi málo,podrazy,závisť,ohováranie aj také ženy sú,treba si aj kamarátky vyberať:)

osamela

Robim v kolektive kde su sami muzi teda okrem mna a este jednej kolegyne... a mozem povedat ze sme najlepsi kolektiv co sa tyka vsetkych nasich pobociek...

Je to smutne ale mam pocit ze vsade vladna falosnost zien... do tvare najlepsie kamosky a falosne usmevy a za chrbtom najvacsie ohovaracky... Clovek sa asi musi naucit byt proti tomuto imunny.