Rozchod

Príspevok v téme: Rozchod
heiiidy

ahojte rozisiel sa so mnou priatel s ktorym som bola skoro rok a pol a dost ma to vzalo ,, ale aj tak to cele us bolo velmi zle ,, velmi si dovoloval us podviedol ma prepacila som ,, ale ked dalej chodil s tou babou von co odovodnil tak ze jeho kamarati ju volaju a on sa tam s nou ani nerozprava a ja som tam ist nemohla ze tam je ona a on sa citi velmi trapne tak us som mala dost ,, rozsiel sa ze mu klamem ,,, och dobre klamala som mu parkrat ale za totalne chujoviny a us ho ani neklamem ,,, a vymazall si ma aj z priatelov na fb a poedal ze ma vymaze zo svojho zivota a ze ma ma v pci ,, a este mi napisal pojeb sa ,, ja nechapem ,, myslela som ze ma lubi asi som bola velmi naivna ,, ale boli to no :/

odbornici

nevazil si ta, len vydrz, je to ako odnaucit sa fajcit, tiez su cigarety zle a nechutne, ale aj tak je tazke sa ich zbavit, ale ked par dni vydrzis, tak to prejde. Ani mu nevolaj vobec, absolutne si to nezasluzi, daj sa co najskor dokopy!

goccia

heiiidy

cim viac to teraz boli, tym krajsia buducnost ta caka, vydrz to. teraz ziskavas naspat svoju hrdost a sancu mat v zivote viac ako uboheho obmedzeneho blbca.

heiiidy

no us je to den ,, a zvladam to velmi tazko ,,, uvidim ako dalej no,,, neozval sa mi vobec , ale ani ja jemu ,, a ani sa neozvem ,,, dufam ze ma to preboli :/ mam kamaratov ale aj tak sa citim velmi sama a taka prazdna ,, uz to chcem byt znova ja ,,

elsa5.5

heiiidy,no tak to je "charakter",aj ty si ho vymaž zo života,ukáž sa s niekým iným vonku,aby si nemyslel že ty doma čakáš kým zavolá,to ťa časom prejde a dávaj si pozor na výber partnera niekoho dobrého krása nie je všetko,takí nie sú dobrí do budúcnosti to je len na zábavu,nájdi si aspoň nejakého kamaráta s ktorým budeš chodiť von,uvidíš s odstupom času akú službu ti on vlastne urobil.

Nicol L

Mna takýto priateľ (ktorý si ma nevážil, a bol si mnou príliš istý, tiež sme boli spolu rok a pol) nechal a po mesiaci od rozchodu môžem povedať jediné: že to bola najlepšia vec akú pre mňa za celý ten čas urobil!! A myslím to vážne. Stretla som NORMÁLNEHO CHALANA a hneď som opäť zistila, aké to je krásne keď sa k vám človek správa normálne (bez urážok) a netrápite sa. Až teraz som šťastná a som rada, že je to tak. Nebuď smutná stretneš lepšieho a nebudeš sa trápiť ;-)

heiiidy

ano asi najlepsie bude ak sa na neho vykaslem nema zmysel trapit sa ,,, som este mlada a urcite su aj lepsi co si ma budu vazit ,,, lebo ja uz nevladzem ,, cakala som ze ked ma podviedol a olutoval bude lepsi ku mne a nic ,, jedine co pochopil ze si moze robit co chce a ja sa s nim ajtak nerozidem ,, bol si velmi isty ,, a aj teraz urcite caka ze sa mu ozvem a budem doliezat ,, ale toho sa nedocka ,,

nešťasná

Ahoj. Ja zažívam niečo podobné. S priateľom som bola 3 roky a tiež ma to hrozne vzalo. Celé dni revem, nedokážem sa na nič tešiť, som zavretá doma a nikam nechodím. Keby som aj niekam išla, stále by som mala v hlave len to jediné. Strašne to bolí. Trhá mi to srdce. Najhoršie je že sme z jedného mesta a tak sme si aj stále na očiach. Nemám sa komu vyrozprávať, kamarátky nemám a prakticky som na všetko zostala sama. On bol moja opora, človek na ktorého som sa vždy tešila, milovala ho celým srdcom a čo mám z toho?

soffa

clovek ktory ti povie pojeb sa a ze ta ma v pici...SI TA NEVAZI.viem ze teraz ta to boli,ale nemohlo sa ti stat nic lepsie.maj svoju hrdost a kasli nanho!