Da sa takto otehotniet?

Sandryicka

Verim Vam,nie som blba.Len prilis sa bojim.A nie nemam ani 14,mam viac ako 20 rokov.Viem,je to smiesne.Uvedomujem si to,neviem ako to mam vysvetlit,ze sa tak bojim.Niekto to berie racionalne ja si prilis predstavujem ako by to bolo mozne,mam rozne predstavy,fantazie...Viem,ze to nie je normalne.Chapem.Nechcela som svojou asi primitivnou otazkou nikoho rozculit.

Inner

mataBB, ty si neskutocne rypadlo :-)
sandryicka, uz sa neboj. HAK blokuje ovulaciu, cize mas vzdy len neplodne dni. nic viac neries, iba ber hak poctivo, nacas. Ak hak neberies, tak aspon kondomy. Strach nechaj bokom. Ak aj je, nehovor onom, mysli na ine veci... ;-)

mataBB

my sme ti odpoved dali a ty nam ajtak neveris..tak naco si prisla na forum? aby si ukazala ze sexujes a nic o tom nevies..takych je vas vela..az moc

Sandryicka

Je to forum,ja nie som ani vulgarna,anie nikoho neurazam.Je to moja otazka,na ktoru som chcela odpoved.Mrzi ma,ze Ta to takto nastvalo.To som vazne nechcela.Uplne rozumiem tomu,ze to na ludi posobi,ze nejaka 12rocna tu pise blbosti ... Tak to nie je.Vazne som prilis paranoicka.

Sandryicka

mataBB: Chapem,ze si povies,ze som blba ked si myslim take veci a neviem pochopit ako zena otehotnie.Viem,len mam prilis bujnu fantaziu a rozne predstavy co ak,atd.Tazko sa to chape niekomu kto uvazuje racionalne,viem to.Nechcel som,aby to psoobilo takymto blbym dojmom.

Sandryicka

Inner: Vdaka,ze ma chapes.Ja uz niekedy az lutujem mojho priatela,ze vzdy pocuva o mojich obavach...Teraz je to uz 25dni od tej situacie a jasne,viem,ze tehotna nemozem byt,ale prepadnu ma niekedy take uvahy co ked to a tamto.Tak som si kupila tehotensky test,ze si ho urobim.No to som uz priatelovi radsej ani nehovorila...Ja viem,tazko sa to chape,uvedomujem si to.To je tym,ze je moj prvy sexualny partner a od zaciatku vztahu s nim beriem antikoncepciu,preto teraz ten strach.

mataBB

nechapem naco si zakladala tuto temu..kazdy ti tu hovori ze z toho tehotna byt nemozes a ty si stale meles svoje..tak naco tu zaplnas zbytocne forum?aj tak si nedas povedat...alebo si dufala ze pochopime tvoj strach..to teda nepochopime, pretoze my sme normalne

Sandryicka

Nie nemame s priatelom ani peeting,teda mame oralny sex ale nie sposobom ze sme obaja nahi v posteli...Proste on to respektuje,lebo vie,ze sa bojim aby sa nedotykal svojim vzrusenym penisom mojej vaginy...Toto bolo 1x co sme boli obaja nahi,ja som ho urobila rukou,on sa dotkol svojho penisu mal prsty od ejakulatu a zacal ma hladit,proste sme boli prilis vzruseni a nerozmyslali sme.A ked som potom na to myslela,co sme robili tak som zacala panikarit...