Aktívne chudnutie na 6 týždňov. Kto ide so mnou do toho?

Príspevok v téme: Aktívne chudnutie na 6 týždňov. Kto ide so mnou do toho?
idem.dotoho.

Dobrý večer, žienky a muži!
Po Vianociach mi toho pribudlo na tele pomerne dosť, nie to ešte tie kilá čo som mala navyše aj predtým. Rozhodla som sa povedať si DOSŤ a začať sa aktívnejšie starať. 6 týždňov mám do jednej udalosti na ktorej by som chcela vyzerať tak dobre, ako to len pôjde. Chcela by som týmto spôsobom nájsť ešte nejakú odhodlanú ženu, ktorá by do toho šla so mnou. Samozrejme, preferujem chudnutie pomocou cvičenia a zdravého stravovania, nie hladovky. Tak, pokiaľ sa nájde niekto, kto by sa rád dal do tohto so mnou, budem len rada. Ďakujem. ;)

ja:)

ina, ale je to efektnejsie predstavovat si, ze vydrzim len 6 tyzdnov, lebo to nie je take strasne... a po skonceni 6 tyzdnov si mozme povedat - vydrzim dalsich (napr.) 6 tyzdnov..urcite je to jednoduchsie, ako povedat si - taaak, a odteraz do konca zivota sa budem inak stravovat.. aspon moj nazor

30Katie

Ahojte zienkyy!!! aj ja sa pridavam :) 6 tyzdnov je inspiracia,dufam ze nam to pojde,dnes som dost zhresila takze idem hodit aerobik a od zajtra fungujem s vami :))

idem.dotoho.

Tak Ťa vítam, žabka. Kľudne môžeš začať s nami. :) Doteraz si si nevarila doma? Ja osobne som začala už ododnes, tak pokiaľ aj ty, napíš sem aj Tvoj dnešný jedálniček. :)Ak sa môžem spýtať, aká je tá silná motivácia? :)

zabka1234

ahojte, velmi rada by som sa k vam pridala. tiez chcem za 6 tyzdnov schudnut. Tak 5-6kg. Moja momentalna hmotnost je 60kg pri 164cm. Nie je to az take strasne, ale pri tej vyske to naozaj nevyzera velmi dobre. Rozhodla som sa lepsie a pravidelne stravovat, varit si doma atd. To co uz jem dva dni som napisala do temy Co papate. Dufam, ze sa nam to podari, moja vola tiez nie je najsilnejsia, ale zase mam silnu motivaciu a spolocne by sme sa mohli podporit a mohlo by nam to ist ovela lahsie.

ja:)

no s tym sladkym som uplne presne rovnaka.. ja kludne vynecham sunku, salam, maso (iba obcas mam potrebu dat si kuracinu - raz tyzdenne mi bohate staci), ale proste to sladke.. aj ked sa snazim, ale akonahle pride stres, je to v .. Mozme si radsej pisat cez mail, nemusi nas tu kazdy dodrbavat, ze aj tak to nevydrzime :-DD napis mi na majcul@seznam.cz, ak by som Ti aj neodpisovala hned, lebo nie som stale na nete, tak sa urcite k tomu dostanem aspon raz za 1,5dna :)) tak zatial pa a dobru nocku moja nova spolubojovnicka :) hned mam optimistickejsi pocit :))

idem.dotoho.

Ja keď sa tak poriadne najem tak mám tiež toľko kíl. Ja osm nikdy nebola štíhla ale už sa odhodlávam rok. ale pred časom som úspešne schudla 5 kíl a nenabrala som ich ešte nazad ale to som každý deň behala asi 3 km a to je moc náročné. Ja momentálne, nakoľko ešte chodím do školy, tak jem len ráno trošku, v škole nejem nič a potom keď sa vrátim okolo pol piatej domov tak vyjem všetko čo vidím. Ja zajedám všetko sladkým. Kľudne si môžem odpustiť mäsá, vyprážané veci,čipsy a pod. ale sladkéh sa nie a nie zzbaviť, ale viem že to ide.. len je ťažké začať. Nemáš náhodou nejaký email, kde by sa dalo tak súkromnejšie písať? :)

ja:)

idem.dotoho., ja mam podobne, ale az 75-76kg, ako kedy, ale len 169cm a bohuzial uz mam aj po 25 :( pekne som sa postupne doslova "vyzrala" na tieto kg, ked si spomeniem, ze som mala pred 5-6 rokmi este 59kg, je mi zo mna doslova na rigacku..bohuzial prisiel velky stres a nakolko ja ho zvladam len tak, ze si davam sladkosti a v tom obdobi som presla aj na menej aktivny pohyb a nepravidelne stravovanie - rano nieco, cez den nic a vecer bol vhodny na dohnanie celeho dna, tak sa to pomalu zbieralo..takze viem, ze sa to zo dna na den nestrati, ale mam pocit, ze ako som to zacala riesit od nejakych 67kg, tak sa len pohorsilo...teraz to asi 1,5roka stoji, alebo kolisa o -4kg dole, ale zasa sa vratia.. a vyzeram hrozne, viem to, dufam, ze sa tu nenarutia zas nejake osoby, co budu komentovat, ako som sa mohla takto vyzrat, lebo to mi fakt na vôli chudnut neprida.. ja sa vidim, ale moja vôľa =0 :( vydrzim, ale potom pride stres a je to to iste dookola... a vyse pol roka, ako som mala problemy so zaludkom zo stresu toho strasne malo denne zjem, neranajkujem, aj ked sa obcas premozem, ale malo pijem a to sladke, to je zabijak.. :(( som v tomto uplne neschopna :( v inych veciach mam silnu volu,ale v tomto..pritom motivaciu mam, ale asi to moc neprezivam alebo neviem :( nechcem povedat, ze je slaba, ale moja slaba vola aj motivaciu znici :((

idem.dotoho.

Ahojte baby. Bola by som rada ak by sme sa dali nejak dokopy len my 3, lebo sa to lepšie bude udržiavať než 20 náhodných žien, teda, pokiaľ Vám to neprekáža. :) Takže "ja:)" cvičenie by som na prvé 3 týždne dala len nejakú chôdzu resp. nejaké vytrvalostné, nakoľko cvičenie silové nemá v našom prípade význam. Mám 19 rokov 173 cm a 74 kíl. Chcela by som schudnúť na 65.:) Tých 6 týždňov by som rada sa tak nabudila a potom dala jemnejšiu udržiavaciu fázu. :)Vy baby máte aké miery? Jedálniček neviem takto z hlavy ale určiteo svedčené raňajky sacharidy a večera bielkoviny.. čas medzi tým kombinovať sach a biel:) Sandy, presne viem o čom hovoríš, to keď už si dám napríklad kúsok koláča, tak si musím dať aj druhý, aj tretí.. :) V sladkom sa neviem ovládať, ale mám odskúšané, že ak vydržím týždeň, tak ma to potom už neláka, lebo mám hladinu ustálenú - no poctivo ani kúsok chemického cukru.