Rozchod mesiac pred porodom

Príspevok v téme: Rozchod mesiac pred porodom
tehotna879

prosim vas pmozte mi..za mesiac mam porodit synceka, a dnes ma nechal priatel...a este ja som ta najhorsia lebo sa mi nepacilo ze chodi pit a stretava sa s ludmi ktorych ja vobec nemam rada..ja som bola stale nervozna a hadala som sa s nim, nechcela som aby chodieval von lebo mi to proste vadi a on to nedokazal pochopit..sice je pravda ze som mu zakazovala aj ked isiel len na kofolu s niekym tak som hned robila sceny, ale ked mi to vadilo tak podla mna mal zostat pekne doma aby som ja a jeho syncek neboli nervozni..a ja som zla..este mi povedal ze nebude s nekym kto mu stale rozkazuje a povedal ze ma nikdy nechce vidiet..co mam robit? ja sa psychicky zrutim :((

nicoool

ahoj hlavne nechaj si to uležať.. ak chceš mať pekný vsťah... láska a pekne rečičky k tomu nestačia... ak si priznáš ty chybu je to prvý krok ak chceš mať pokný vsťah s partnerom... je to vždy o kompromise.. a prekonaní sa... musíš dovoliť tvojmu priateľovi aby išiel sem tam na to jedno pivo.. ale zase on si musí uvedomiť že nemôže chodiť tak často von s chalanmi ked má teba a navyše spoločné dieťa.. ktoré nosíš pod srdiečkom :-) jednoducho zavolaj mu .. ospravedln sa mu a povedz že chceš sa kľudne porozprávať už kvôli vašemu babätku .. a chceš sa vyrozprávať a že mu nebudeš nič vyčítať.... si tehotná tak hormony s tebou hádžu... jednoducho sa s ním dohodni že ty budeš rešpektovať ak on pôjde na to jedno pivko... (aby neprišiel napitý) ale aby to nebolo často stanovte si nejakú hranicu.. že aj ty si v jeho živote a chceš aby sas o teba staral.. a potrebuješ ho.. tak nech tiež spraví kompromis.. a nech pekne pri tebe... a vždy nevybuchni!!!! jednoducho kľudne povedz že čo sa ti nepáči.. a hned na to najdime nejakériešenie nejaký kompromis.. že ťa to trápi .. ved sste splodili to najkrajšie čo môže byť a to je vaše dieťa! všetko sa dá ver mi ja mám priateľa a to sme spolu 4 roky bolo aj zle.. ked sme sa pohádali ale hned na to sme si vraveli čo sa nám nepáči a sľúbili sme si že sa to pokúsime vynahradiť.. prejavujte si soje city.. ale všetko je o úprimnosti.. nehovor ani okolo niečoho nenaznačuje chlapi to NEPOCHOPIA .. hned priamo vrav.. ale musíš uznať nebude všetko hned podľa teba ale ani podľa neho hľadajte kompromis... skús to takto napraviť premysli si dopredu čo chceš povedať a ber na to aj tak ohľad že aby si to neprehnala.. a hlavne kľudne to vrav..

Sue..

Tehotna..ja si myslim,ze ak ta lubi a aj vase babetko urcite sa vrati..mozno mu rupli nervi,lebo trochu ho chapem v tom,ze ho hneva ak ho obmedzujes..tym nemyslim pitie to nie..ale,sceny ked chcel byt s priatelmi,ved to je normalne ...uvidis,da sa to do poriadku..a ak nahodou nie,tak je to znamenie,ze je to riaden hajzlik a nezasluzi si teba ani babetko...
drz sa,hlavne sa snaz byt kludna a mysli na malinke,ved nie si sama:) zvladnes to,neboj

Tyshka

Moj názor nato mozno som mlada!ale aj rozumna!
podla mojej mamy som este detsko kazdy den mi ripe dohlavy ze smojim chalanom sktoryom som spolu uz rok sex spolu mavame ne vela krat no mama sa stara omne ale sama som si vyprosila aby sme isli a dali mi antikoncepciu preco?
po prve : znicit si zivot nechcem som dieta a mat dieta? nevzaldla bysom
som studentka a este chcem ist na vysku ano chcem potom ked dokoncim vysku co dufam chcem este zit smojim chalanom sktorym sme moc zamilovany no uz mame vsetky predstavy dozivota spolu:)
chceme cestovat zit a potom moze byt dieta! dávame si pozor ano davame si berem tabletku ano! take neni ze uslo take neexistuje! ked clovek nechce nebude!treba viac pozornosti!ked je taky? to neni chalan pre zenu! zena musi mat tolko aby prenu spravil vsetko muz! aby ju miloval aby po prve nepil umna plati to ze chlapa ktory pije nechcem pije? nepije chodi von s kamaratmi chodi ale spolu somnou!preco? lebo aj on ma miluje a vidi to tak lepsie!
a este neco keby bol rozumny tak by ostal stebou kedze si tehotna a keby ta miloval tak by ti pomahal hladkal ta a robil by ti vsetko dobre keby sa tesil ze bduete mat dieta! ne chodit skamosmi von ale starat sa o zenu ktorejs pravil dieta!
a este neco neskus mu zavolat abo sa ozvat nech sa ztoho vyspi a ked je normalny aspon trocha sa ti ozve on sam dojde zatebou aspon sa ospravedlnit to co povedal si nemyslim ze to myslel vazne ked je normalny!a nenervac to pre dieta robi to najhorsie viem jeto hrozna situacia not reba rozmyslat dopredu!
drzim ti ale palce aby si mala zdrave babetko aby sa ti aspon darilo ale no chybu si spravila ty!

jajka001_

narec ty si co za osobu? co ta trapi prechod alebo charakter alebo co? sila kolko zla a nenavisti ide z teba
tehotna, ukludni sa, nech je kludne aj male. dohodnite si s priatelom pravidla. vrati sa, neboj. v klude si to vydiskutujte. nezakazuj mu chodit von. preco nejdes aj ty, aby ste boli spolu? nie do krcmy , samozrejme, zafajcenej. ked si chce pokecat s kamosmi, preco mu chces branit? nemusi byt stale s tebou. oddychuj, citaj si, venuj sa sebe. dohodnite si ze pojde von povedzme v piatok, a v sobotu bude s tebou.
daj si pozor ale na to ci nema taky zivotny styl ze kamosi a zabava su najdolezitejsi (nedajboze alkohol), taky partner ti nebude oporou ale bude ti na pritaz.

tehotna879

Deee, este raz dakujem...a viem ze on sa bude zaujimat o dieta, uz teraz ho ma velmi rad...on je dobry clovek, len mne vadi to ked ide raz za cas na pivo tak uz robim sceny a hadame sa za uplne hovadiny

tehotna879

narec, ano zivia ma este rodicia kedze chodim na vysoku...a moji rodicia sa na svojho vnuka velmi tesia a s peniazmi problemy nemame, prave naopak...tak laskavo tu nenakladaj na moju rodinu ty komunistka

tehotna879

narec, myslis si ze to naschval som otehotnela? to nebolo vobec naschval, brala som aj tabletky ale ani tabletky nie su 100%tne...no ty musis mat aspon 40 rokov ked mas takyto nazor..lutujem tvoju dceru nechcela by som mat taku mamu

Janulik, dakujem ti moc, to je presne aj moj nazor, presne som mu hovorila ze neni vyzrety, ze potrebuje sa este vyjasit...dufam ze si uvedomi co mi vlastne sposobil :(