co s vlaskami?

Príspevok v téme: co s vlaskami?
skY

moj prvy problem, je to ze uz neviem co robit, v pripade ak sa farba\cierna\ vymyva z vlaskov velmi rychlo..nafarbim ich a o tyzden uz ziaden lesk, vyrastene,bez zivota..z ciernej farby je akoby mdlo sivo cierna...vazne bez krasneho lesku..
a ten dalsi problemik je ze neviem uz co s riedkymi vlasmi, neustale padaju, su krehke, a nemozem s nimi v podstate nic spravit...mam podlhovastu tvar...a ucesy v cope mi vobec nepristanu, a tiez nosit stale po bradu zostrihane vlasky ma uz nebavi, co by ste poradili...aby boli aspon trosku bohatsie, krajsie lesklejsie...a krasne havranie....
mimochodom ak si nenafarbim vlasy aspon raz za dva tyzdne...nevyzera to velmi pekne, bo mam ich tak riedke ze mi vydno pokozku hlavy...hmmmmmmmm.....dakujem velmi pekne za nejake fajn rady a tipy :)) velka vdaka...

Dennniska

Mozem len suhlasim s prispevkami a radami. Tiez som bola cernovlaska a mala totozny problem ako ty. Ine riesenie ako vzdat sa ciernej hrivy, nevidim. Cierna farba je zabijak na vlasy, skodi mozno rovnako, ako keby si si dala odfarbit vlasy peroxidom. Nechaj si ju vyrast, zostrihaj si vlasky na kratsi strih, aby sa ti oslabene a znicene vlasky ozdravili. Viem, ze sa ti to asi pacit nebude, ale to je zaklad - vynechanie ciernej a radikalne kratsi strih. Vlasky ti dorastu, farba postupne vyrastie a tak tvoje vlasy nadobudnu novy a zdravsi vzhlad. Po case radsej prejdi na tmavu hnedu, ak chces byt tmavovlaska (niektore bezamoniakove sampony chytaju krasne).

Teraz k tej vlasovej kozmetike. Odporucam kozmetiku radu Loreal (Total Repair alebo kozmetika s materou kasickou, resp. loreal priamo na lesk). Alebo aj vlasovu starostlivost od Capillan, ktoru mozno dostat kupit v lekarnach.

blink_182

presne ako hovorí biba --- sú ti zbytočné naše rady ak sa nimi nebudeš riadiť... ja som pre záchranu svojich vlasov musela tiež urobiť veľa... prestať farbiť, fénovať, žehliť... ale hlavne im pomohlo to že si ich už nefarbím... odrasty mi vidno ale je mi to jedno pretože mi už konečne menej padajú :-)

bibi123

skY-ved Tebe su zbytocne rady, lebo sa nimi nechces riadit...:O) ak nevysadis ciernu farbu, problem vypadavania vlasov sa bude len zhorsovat.. nadpajanie vlasov v zahranici by Ta vyslo aj vyse 1000eur, pricom vravis, ze na to by si financne mala. Tak nechapem, preco si nenajdes par korun na kadernicku kazdy mesiac, ktora Ti to spravi setrnejsie aj s diagnostikou vlasov a aplikovanim masky..
ak uz farbis, nefarbi si celu dlzku vlasov, ale len to vyrastene, jedna sa o ciernu farbu, tak tam nemoze byt farebny rozdiel..

skY

co sa tyka kvality vlasov, tak vlas mam dost tenucky...a k tomu a riedke vlasky...a co sa tyka toho ci su znicene..tak oni nie su ani tak velmi znicene...bo si ich ani nezehlim, ani nefenujem nic...len farbim, a casto...takze su strastne riedke...a ked si nenafarbim ta vidno az pokozku hlavky..premyslala som aj nad predlzenim a zhustenim, ale zas nevim ci by to moje vlasky zvladli..a ci by to prilis nebolo vidno...proste...aj financne by sa to dalo..len proste cem nieco co by mi fakt pomohlo mat trosku lesklejsiu, hustejsiu, zdravsiu hrivu :D velmi...velmi...a co sa tyka toho pripravku od kadernicky...no ano..len nevim ci ho aj tu maju...fuu uz nevim fakt co...minule som si kupila pricesok.:)..celenka s dlhymi vlaskami vyzera to bohovsky...lenze...nemozem to stale nosit..bo ma z toho svrbi hlavka, a vlasky su akoby udusene...poradte teda..je to fakt onicom...bo ked vam este aj trosku odstavaju usi..fu..onicom..:)) ta ale no...kurde..:) dakujem krasne za rady

kvakato

zalezi aj aku farbu pouzivas, moja kadernicka hovori ze lacne farby a neodborne farbenie doma narobi viac skody ako osohu, ona ma v kaderku iba same kvalitne produkty a ked mi padali viac vlasy, ze som tiez videla uz kozu na hlave, tak mi poradila super serum, da sa zohnat iba v kaderkach je od vitalitys no ak ho nemas ako zohnat napis na kvakato@azet.sk

blink_182

recepty na masky nájdeš na internete... neviem akú kvalitu vlasov máš čiže ti nemôžem poradiť nič bližšie... vyberieš si podľa toho čo ti bude najviac vyhovovať

elsa5.5

skY,je tu aj možnosť zahustenia vlasov,ak ti to finančne vyhovuje,ak teda ovládaš cudzí jazyk,maska loreal taký žltý obal,vichy neviem či má,hlavne nefarbiť.