Kto si meria občas krvný tlak??

Príspevok v téme: Kto si meria občas krvný tlak??
januška

ahojte, je tu niekto kto si meria niekedy krvný tlak??hlavne na digitálnom tlakomeri??potrebujem poradiť
už druhý deň sa pokúšam zmeriať si tlak na digitálnom tlakomeri, bezvýsledne,,,,
normálen sa napúšťa manžeta vzduchom...a keď ma začať odpočítavať tak na 130 sa zastaví a napíše ERR

Vlasto

pises ze ostatnym v rodine odmeria, tak nech ti skusia ten tlakomer nasadit pribuzni. Alebo je mozno chyba, ze mas bud dost sirsie alebo dost uzke chude rameno, mozno neviem. Alebo nie su uz slabe baterie? Alebo zavolaj do nejakeho servisu, popis im svoj problem, mozno ti poradia.

goccia

januska, ja mam ten isty tlakomer a obcas sa to tiez stava. neviem preco. vacsinou ked to zopakujem uz sa to podari. skusaj skusaj a mozno na desiaty pokus sa podari :))

januška

tlakomer Tensoval...máme ho už dlho,,každému doma zmeria a mne nie

manžetu som skúšala už všelijak dať..a nič..stále na 130 spustí naraz vzduch a hotovo

Vlasto

aky mas tlakomer? My mame Omron. Ked sa napr. nespravne nasadi manzeta, tak prestane nafukovat a tiez vypise nejaku chybu. Ale ty pises ze uz ked vzduch tlakomer vypusta, ze to robi vtedy, tak neviem. Skus pozriet do manualu, tam casto byvaju uvedene najcastejsie chyby tlakomera, ktore mozes odstranit aj svojpomocne bez zasahu do pristroja. Ked nic neporiesit najlepsie ist do predajne, pripadne v zaruke reklamovat.

ivana45

Skoc do obchodu, kde si to kupila. Nech ti to predvedu. Mozno je ten pristroj vadny.
Sori, neodpustim si: ze by si sama na nieco take lahke neprisla?