Mozem byt pokojna?

Príspevok v téme: Mozem byt pokojna?
vaznaotazka

Viem,že sa tu veľa o tom píše,je tu veľa tém o tehotenských testoch o tehotenstve.
Mám 25 rokov.Užívala som antikoncepciu Minerva,po vysadení už 4 mesiace nemám menštruáciu.S priateľom sa milujeme s kondómom,ale 1x sme sa milovali prerušovaným stykom,bolo to pred 6 týždňami.Robila som si odvtedy 3 tehotenské testy a všetky boli negatívne.Myslíte si,že môžem byť pokojná a nie som tehotná?
Objednala som sa na vyšetrenie u gynekologičky,kvôli vyvolávacej injekcii 28.2 - v pondelok.Neviem či mám gynekologičke povedať nech mi urobí krvné testy alebo stačí ak mi urobí vaginálne sono a uvidela by už gestačny váčok 6 týždňov od styku?A ešte otázka ak do 10tich dní dostanem menštruáciu po pichnutí vyvolávačky tak už 100% tehotná nie som?
Prosím napíšte mi normálne odpovede,ak sa Vám zdá táto otázka smiešna tak na ňu nereagujte.

vaznaotazka

Idem volat zajtra svojej gynekologicke a asi ju poprosim o krvne testy na zistenie tehotenstva,ked mi bude brat krv na hormonalny profil,tak mi to moze zobrat v pohode v jeden den.Ako dlho sa caka na vysledky z krvi?Myslite si,ze mi pichne vyvolavacku ak mam podozrenie na tehotenstvo alebo musim cakat na vysledky z krvi?Uz nech je pondelok a idem na odbery.

luciaMalacho

ahoj mne po vyvolávačke prišiel menzes na 14 den ciže aj tebe može až tak prijst ak teda pojdes na vývolávacku. Tehotna nie si určite .

mataBB

vaznaotazocka ale je to velmi zaujimave..ze vsetky temy su o tom, ci bude vidiet gynekologicka nieoc na sone 6 tyzdnov po otehotneni...nejako moc sa to vsetko zhoduje

vaznaotazka

Mam jej teda povedat nech mi urobi krvne testy alebo ju mam nechat nech mi pichne vyvolavacku?
Uvidela by uz nieco 6 tyzdnov od styku na vaginalnom sone?

sipka

Na tvojom mieste vymenim gynekologocku. 4 roky minerva je fakt zly napad.S tehotenstvom nestresuj, podla mna zbytocna panika. Daj si doporiadku cyklus a s HAK opatrne, ak znova zacnes a vysadis o styri roky a uz budes chciet rodinu, moze byt problem. Bud rada, ze o tom vies teraz, kym deti v plane este nemas. Staci spravny odbornik a vsetko sa da hravo do poriadku. U mna to bolo po vysadeni podobne, tehotna si na 99% neni.

vaznaotazka

mataBB : ano vsimla som si,ze je tu asi 10 tem ci by videla gynekologicka nieco na vaginalnom sone,ale ja som tie otazky nepisala.Pytam sa vazne,nemusis to vobec citat a ani reagovat na moju otazku.Dakujem.

vaznaotazka

Minervu som uzivala 4 roky.Predtym som mala tiez problemy s cyklom,preto mi bola nasadena ako 16 rocnej antikoncepcia.Nechcem sa zbytocne stresovat,lebo sa uz bojim az az.
Chcem si este v piatok urobit 4 test.Myslite si,ze 40 a viac dni od styku by gynekologicka videla na vaginalnom sone aspon gestacny vacok?Alebo jej mam povedat,nech mi zoberie krv na zistenie tehotenstva?Ak mi pichne vyvolavacku a dostanem menstruaciu tak je asi vsetko ok,nie?Viem,ze milovat sa prerusovane je nezodpovedne a ja sa bojim aj ked sa milujeme s kondomom.Uz chcem cim skor zacat brat novu antikoncepciu ale musim pockat na menstruciu,konkretne teda na jej vyvolanie injekciou.