Postinor

Príspevok v téme: Postinor
lienka1906

ahoj potrebujem surne poradit.mala som nechraneny pohlavny styk a zobrala som postinor az o 2tyzdne lebo som si neprecitala navod.na druhy den som bola na krvnych testoch ci nie som tehotna a vysli negativne ale mam slaby krvavy vytok.moze postinor nejako ovplyvnit vysledok krvnych testov????prosim o radu

janulik

nie je mi vobec zle, ani si nemyslim, ze by som mala nejake priznaky tehotenstva, len mam strasny apetit, strasne vela jem poslednu dobu...

janulik

dakujem, ale vies lienka1906, prve dve mesiace po uziti bol ten cyklus v pohode a zrazu nic, tak si nie som ista...ktovie ci nie som tehotna, aj ked som nemala nechraneny pohlavny styk, ale stat sa mohlo cokolvek :)

lienka1906

ahoj janulik tak ano ten postinor ti urcite rozhadzal cyklus bola som u gynekologicky a tiez mi to rozhadzalo menstruaciu ale uplne..ta tabletka sa ma brat iba vo velmi nutnych pripadoch.

janulik

ahojte, vedel by mi niekto poradit? pred troma mesiacmi som uzila Postinor, potom som mala dva mesiace normalny cyklus s par dnovym meskanim, ale tento mesiac sa akosi nechce dostavit menstruacia uz asi 9 den, mohol mi ten liek rozhadzat cyklus alebo je to vylucene? vdaka za odpoved...