prosim o radu

Príspevok v téme: prosim o radu
janulka000

zistili mi na gastro, ze sa mi nedostatocne priviera nejaka chlopna alebo co to je na zaludku, to je asi povod zapachu z ust. doktor to skonstatoval a vybavene. ja teraz neviem jednak co to vlastne je a ako sa to da napravit, aby som nemusela dozivotne trpiet zapachom z ust. prosim vie mi niekto poradit, kto tomu trosku rozumie? bola by som nesmierne vdacna, nakolko pre doktora je zatazko pacientovi-laikovi vysvetlit, co mu vlastne je... :(

maciocicka

Podla Tradicnej cinskej mediciny zapach z ust je sposobeny horucostou v Zaludku. Z roznych pricin, najcastejsie stres, alebo prilis ladove alebo naopak palive jedlo sposobi zvysenie teploty - horucost v Zaludku. Jedlo sa rychlo rozklada, hnije a z ust ( Zaludka) sa siri zapach. Casto sa najdu pri vysetreni bakterie v Zaludku. TCM ma na to bylinne odvary na precistenie Zaludka ( ktore obsahuju povahou chladne byliny). Casto je problem Zaludka vidiet na jazyku. Dolezite je aj to, aka je stolica...Treba upravit stravu, obilninove kase a polievky. Ziadne extremy. Pripadne si precitaj clanky na www.tcmclinic.sk

RNG

Ked sa postavis hore nohami a obsah zaludka sa ti nedostane do pazeraka , tak mas chlopnu v zaludku zavretu.
Zapach moze byt teda len z inych dovodov ako napr mikroby v ustach, krvacanie zubov,a niekedy potravinove intolerancie
www.health911.com. Mnohym pomoze nasadit do ust specialne probiotikum S. Salivarius K-12, niekto zuje rozne byliny proti pachu, ako napr petrzlenovu vnat a podobne.

luckalucka14

Chcem vas poprosit o radu...moj syn ma 13 rokov a od septembra ma takmer stale vysoke teploty...podla vysetreni krvi mu vraj chyba len zelezo,co sa mi zda dost cudne.V skole je tyzden a potom aj dva tyzdne doma,co sa tej teploty nevieme zbavit,Ona sice klesne,ale potom opät vystupi.Je astmatik,no berie pravidelne len Zodac a lieky na imunitu.Akosi sa neviem dostat na nejake vysetrenie a uz ma to velmi trapi,pretoze v skole vymeskal vela hodin.Sice sa uci velmi dobre,je to prenho dost tazke.je mozne,ze by tie teploty suviseli s alergiou?Kam sa mam obratit?Prosim,poradte mi...Dakujem

janulka000

dakujem pekne za informaciu. palenie zahy praveze nemam. len ten zapach. je to samozrejme, ze z ust zapacha, ked zaludok nie je dostatocne zatvoreny... :((

Inner

asi mas reflux a palenie zahy. Ja ti konkretne poradit neviem, ale je na internete zoznam potravin, ktorym je dobre sa vyhybat.